Anykščiuose finišavo Lietuvos riedslidžių ir riedučių taurės varžybos

2016 m. gegužės – spalio mėnesiais Lietuvos nacionalinė slidinėjimo asociacija (LNSA) kartu su slidinėjimo entuziastais Nemenčinėje, Utenoje ir Anykščiuose vykdė 4 Lietuvos riedslidžių ir riedučių taurės etapus. Į varžybas buvo kviečiami ne tik slidininkai, bet ir riedutininkai. Finalinis etapas vyko spalio 3 dieną, sekmadienį, Anykščių regioniniame parke. Nepaisant lietingos dienos prie starto linijos, Lajų tako papėdėje, išsirikiavo per 120 sportininkų. Juos palaikė ne tik į varžybas atvykę sirgaliai, bet ir keli šimtai turistų, lankančių Anykščių apylinkes. Visuose etapuose dalyvavo ir Druskininkų “Snow Arenos”/Druskininkų sporto centro jaunieji kalnų slidininkai. Galutinėje 4 etapų įskaitoje, vaikų iki 13 metų amžiaus mergaičių ir berniukų grupėse, nepralenkiami buvo „Snow Arenos“/Druskininkų SC komandos nariai Liepa Karlonaitė ir Medas Dobelinskas. Medas nugalėjo visuose etapuose, Liepa nugalėjo trijuose etapuose. Antra mergaičių grupėje bendroje įskaitoje buvo Milena Juodeškaitė, na o trečiąją vietą iškovojo Gaudenė Dumskytė. Įvykusios varžybos buvo puikus pasirengimo ciklas vasaros metu artėjančiam žiemos sezonui. Pirmosios varžybos, Baltijos šalių taurės pirmasis etapas, lapkričio 3-6 dienomis Druskininkų “Snow Arenoje”. Čia varžysis ne tik vaikai bet ir stipriausi Europos kalnų slidininkai