Drukininkų SC rankininkės Lietuvos rankinio U13 čempionato prizininkės

Gegužės 12-14 d. Garliavoje vyko Lietuvos rankinio čempionato U13 mergaičių finalinės varžybos, kuriose dalyvavo ir Druskininkų SC mergaičių 2004-2005 m. g. komanda (trenerė Danguolė Sukankaitė).20170514_152747 Nors druskininkietės rezultatu 18:21 nusileido Garliavos ir 16:27 Pasvalio komandoms, tačiau trečiąją varžybų dieną Druskininkų SC komanda žaisdama su Klaipėdos komanda, po atkaklios kovos, rezultatu 19:10 įveikė klaipėdietes ir čempionate iškovojo trečiąją vietą.

Geriausia čempionato vartininke buvo išrinkta Druskininkų vartininkė Evita Zuberniūtė, 20170514_152926rezultatyviausia žaidėja tapo Vakarė Damulevičiūtė įmetusi į priešininkių vartus net 22 įvarčius. Bronzos medalius iškovojo šios jaunosios rankininkės: Gabrielė Balionytė, Ugnė Ratkutė, Radvilė Melnikovaitė, Kamila Biekšaitė, Deimantė Miliauskaitė, Evelina Lazickaitė, Aistė Lazickaitė, Miglė Gulgytė, Eitvilė Zuberniūtė, Emilija Aranauskaitė, Patricija Mizeraitė.

Druskininkietės sėkmingai užbaigusios varžybų sezoną, dabar ruošis tarptautiniam rankinio turnyrui, kuris vyks birželio 29 d. –  liepos 2 d. Vokietijoje, Liubeko mieste.