Druskininkų savivaldybės vyrų krepšinio čempionatas

Pasibaigė Druskininkų savivaldybės vyrų krepšinio čempionatas. OLYMPUS DIGITAL CAMERAVaržybose dėl III-IV vietos, „Alėjos Ąžuolo“ komanda rezultatu 92:63 įveikė „Krantinės 3000“ komandą ir iškovojo III vietą. Rezultatyviai rungtyniavo „Alėjos Ąžuolo“ komandoje: R. Bitinas – 23, J. Ročka – 11, K. Savonis – 8, T. Lisajevičius – 8; „Krantinės 3000“ komandoje: L. Bankieta – 14, P. Trainavičius – 7. Finalo varžybose dėl I-II vietos, „Techpro“ komanda rezultatu 93:79  įveikusi „D&D“ komandą, tapo 2016/2017 m. Druskininkų savivaldybės vyrų OLYMPUS DIGITAL CAMERAkrepšinio čempionato nugalėtoja. Rezultatyviausi „Techpro“ komandoje: M. Kibildis – 31, D. Stonkus – 29, G. Goberis – 14; „D&D“ ekipoje: G. Plukys – 22, G. Sušinskas – 18, P. Dakinevičius – 12.

Finalinių varžybų metu vyko krepšinio įgūdžių rungties ir tritaškių metimo konkursai. Krepšinio įgūdžių rungties konkursą laimėjo „AQUA/Raja“ komandos žaidėjas Tautvydas Raškauskas, o tritaškių metimo konkursą laimėjo „Alėjos Ąžuolo“ komandos žaidėjas Robertas Bitinas. Komandoms prizininkėms ir konkursų nugalėtojams sportines taures ir medalius įteikė Druskininkų sporto centro direktorius Vilmantas Matkevičius.