IV Tarptautinis rankinio turnyras treneriui Albinui Arbačiauskui atminti

Savaitgalį Druskininkų sporto centre vyko IV Tarptautinis rankinio turnyras treneriui Albinui Arbačiauskui atminti. Turnyre dalyvavo 4 merginų ir 6 vyrų komandos. Merginų turnyre dalyvavo Druskininkų SC, Utenos SC, Zarasų SC ir Dobelė (Latvija) komandos.                 Vyrų turnyre dalyvavo Vilniaus „SM-Tauras-VHC Smūgis“, HC Druskininkai, Druskininkų SC, HC Utena, Varėnos „Ūla“, HC Molėtai „Molėtai-In-Transport“ komandos.

Iškilmingame turnyro atidaryme sporto centro direktorius Vilmantas Matkevičius

sveikindamas turnyro dalyvius padėkojo visiems susirinkusiems ir palinkėjo turnyro dalyviams sėkmės ir garbingos kovos varžybose. Susirinkusieji pagerbė tylos minute trenerio Albino Arbačiausko atminimą.

Gražiu savo pasirodymu turnyro dalyvius pasveikino Druskininkų kultūros centro šokių grupė „Opus“ (vadovė Jolita Kelienė).

Merginų turnyre Druskininkų sporto komanda (trenerė D. Sukankaitė) rezultatu 37:21 įveikusi Utenos SC ir 33:24 Zarasų SC, tačiau po įtemptos kovos pralaimėję Latvijos „Dobelė“ komandai, turnyre iškovojo II vietą. Latvijos komanda turnyre įveikusi visas varžoves, iškovojo I vietą, trečioje vietoje liko Utenos SC, o ketvirtoje  – Zarasų SC komandos. Visų komandų geriausioms žaidėjoms buvo įteikti UAB „Lesta“ ir UAB „Inkliuzija“ įsteigti prizai. Geriausių žaidėjų prizai atiteko Druskininkų SC žaidėjoms Deimantei Semkauskaitei, Vakarei Damulevičiūtei, Rasai Bingelytei ir Urtei Žėkaitei.

Ypač įtemptos varžybos vyko tarp vyrų komandų. Pirmame pogrupyje HC Druskininkai komanda įveikę 25:21 HC Utenos ir 21:14 HC Molėtų „Molėtai-In-Transport“ komandas, užėmė I vietą, antri liko molėtiškiai 19:17  įveikę HC Utenos komandą.

Antro pogrupio varžybose Druskininkų SC komanda (treneris Žilvinas Matijošaitis) užėmė pirmą vietą, 20:14 įveikę Vilniaus „SM-Tauras-VHC Smūgis“ ir lygiosiomis 16:16 sužaidę su Varėnos „Ūla“ komanda, antri liko vilniečiai rezultatu 20:12 įveikę Varėnos „Ūlos“ komandą.

Turnyre dėl V-VI vietų, Varėnos „Ūlos“ komanda 19:18 įveikė HC Uteną. Pusfinalio varžybas HC Druskininkų komanda vieno įvarčio skirtumu 16:17 pralaimėjo Vilniaus „SM-Tauras-VHC Smūgis“ komandai, o Druskininkų SC komanda 17:30 pralaimėjo HC Molėtų „Molėtai-In-Transport“ komandai. Dėl III – IV vietų rungtyniavo HC Druskininkų ir Druskininkų SC komandos. Šią dvikovą 25:22 laimėjo HC Druskininkų komanda. Finalo varžybose dėl I vietos, Vilniaus „SM-Tauras-VHC Smūgis“ komanda rezultatu 16:14 įveikė HC Molėtų „Molėtai-In-Transport“ komandą.

Vyrų turnyro nugalėtojo taurė įteikta Vilniaus „SM-Tauras-VHC Smūgis“ komandai. Turnyro žaidėjų prizai įteikti: kairiojo krašto puolėjui Rokui Diškevičiui (Druskininkų SC); linijos žaidėjui – Audriui Glatkauskui (HC Druskininkai); kairiajam pusiau krašto puolėjui Mariui Panavui (Vilniaus „SM-Tauras-VHC Smūgis“); centro žaidėjui Rimvydui Liupševičiui (HC Druskininkai); geriausiam turnyro vartininkui Svajūnui Glatkauskui (HC Druskininkai); dešinio krašto puolėjui Arminui Dikui (HC Molėtų „Molėtai-In-Transport“); dešinio pusiau krašto puolėjui Mindaugui Agurkiui (HC Molėtų „Molėtai-In-Transport“). Turnyro rezultatyviausio žaidėjo prizas atiteko Domantui Landai (Druskininkų SC).