Jubiliejiniame Alytaus apskrities klasių krepšinio čempionato finale įspūdingi prizai laukia ir moksleivių, ir žiūrovų

Jubiliejiniame Alytaus apskrities klasių krepšinio čempionato finale įspūdingi prizai laukia ir moksleivių, ir žiūrovų

   Druskininkų „Ryto“ gimnazijos abiturientams, dalyvaujantiems Alytaus apskrities bendrojo lavinimo mokyklų klasių krepšinio varžybose, Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas, mero pavaduotojas L. Urmanavičius ir mero patarėjas A. Kadziauskas įteikė krepšinio žaidėjų aprangos komplektus ir linkėjo sėkmės tolimesnėse varžybose.

Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

Jau vasario 24-25 dienomis dešimtąjį kartą paaiškės, kuri Alytaus apskrities moksleivių krepšinio komanda yra stipriausia. Varžybos tradiciškai vyks Druskininkų Sporto centre. Prieš dešimtmetį varžybų idėją sugalvojo ir įgyvendino Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas. Visoje šalyje analogų neturinčiose varžybose kasmet dalyvauja Druskininkų, Alytaus miesto, Alytaus rajono ir Lazdijų rajono savivaldybės. „Džiaugiuosi, kad per dešimtmetį projekto populiarumas nesumažėjo, kad moksleiviai kasmet laukia varžybų, kad į šį čempionatą įsitraukia visa mokyklų bendruomenė, mokinių artimieji. Čempionato tikslas yra ne tik išaiškinti stipriausias Alytaus apskrities bendrojo lavinimo mokyklų klasių krepšinio varžybų komandas, perspektyviausius žaidėjus, bet ir populiarinti krepšinį, skatinti moksleivių tarpusavio draugiškumą, todėl pagrindiniai prizai skiriami ne tik žaidėjams, bet visai klasei bei mokytojams“,  – sakė R. Malinauskas.

   Šiais metais Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų 9-12 klasių krepšinio varžybos vyksta jubiliejinį, dešimtąjį, kartą. Šia proga ir varžybose dalyvaujančių moksleivių, ir finalinių varžybų pasižiūrėti atėjusių žiūrovų laukia įvairios atrakcijos, žaidimai ir įspūdingi prizai.

   Druskininkų savivaldybės mero patarėjas Aivaras Kadziauskas atskleidė, kad finalinių varžybų metu žiūrovai galės laimėti viso savaitgalio pasivažinėjimą nauju „Lexus“ markės automobiliu, kurio kuro bakas bus pilnas, tad laimėtojas galės pasidžiaugti smagiu pasivažinėjimu. „Tai tik vienas iš prizų, kol kas neišduosime, ką reikės daryti norint jį laimėti, bet, be jokios abejonės, tai susiję su krepšiniu, tad jau dabar galima pradėti treniruotis“,  – juokavo A. Kadziauskas.

   Puikūs prizai laukia ir krepšinio čempionato finalininkų. Pirmosios vietos laimėtojams bus įteikta 7 dienų kelionė į Paryžių, antrosios vietos nugalėtojai džiaugsis 4 dienų kelione į Prahą, trečiosios vietos laimėtojai džiaugsis 3 dienų kelione į Krokuvą, ketvirtosios – 2 dienų kelione į Gdanską. Praėjusiais metais Alytaus apskrities bendrojo lavinimo mokyklų 9-12 klasių krepšinio čempionate druskininkiečiai iškovojo garbingą trečiąją vietą ir džiaugėsi kelione į Krokuvą.

   Jaunuosius krepšininkus į Druskininkų  savivaldybę atlydėjo „Ryto“ gimnazijos direktorė Egidija Vilkienė, komandos treneris Haroldas Eitmantis, Sporto centro direktoriaus pavaduotojas Gintaras Grigas. E. Vilkienė merui įteikė simbolinę pintinę obuolių. „Šiuo metu siaučia virusai, tad geriausia dovana – vitaminai. Šių obuolių pavadinimas – čempionai. Užuomina į tai, kad bet kuriuo atveju vaikams laimėjimas tikrai bus, nepriklausomai nuo to, kokią vietą pavyks laimėti. Norime padėkoti už tai, dešimt metų išlaikėte šią tradiciją, kad vaikai turi galimybę ne tik pasportuoti, pabūti drauge, bet ir pamatyti pasaulio“,  – sakė E. Vilkienė.

Druskininkų savivaldybės informacija