Kalnų slidinėjimas

Sausio 14 d. Anykščiuose vykusiose pirmose Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių kalnų slidinėjimo etapo varžybose dalyvavo 10 „Snow Arenos” /Druskininkų SC jaunųjų kalnų slidininkų, iš kurių net 8 grįžo su apdovanojimais.3 Nepralenkiami savo amžiaus grupėse buvo Medas Dobelinskas ir Neringa Stepanauskaitė. Antrąsias vietas užėmė Arūnas Šmigelskas, Monika Mortūnaitė ir Džiugas Juozaponis, na o trečiųjų vietų apdovanojimus namo parsivežė Vincentas Baniulis, Deivina Vailionytė ir Motiejus Žūkas.

Sausio 15 d. Pasaulinės sniego dienos ir  Lietuvos vaikų, jaunučių kalnų slidinėjimo antrojo etapo varžybos vyko  4Druskininkų „Snow  Arenoje”, kur iš 48 dalyvių net 15 buvo jaunųjų „Snow Arenos”/Druskininkų SC auklėtinių. Šio etapo varžybose aukščiausius apdovanojimus iškovojo: Neringa Stepanauskaitė, Liepa Karlonaitė, Medas Dobelinskas, Tautvydas Pluščiauskas. Sidabro medaliais džiaugėsi: Motiejus Žūkas, Urtė Rudzytė, Nojus Užkuraitis, na ir trečiąsias vietas iškovojo: Nojus Liškauškas ir Gaudenė Dumskytė. Sveikiname visus nugalėtojus ir prizininkus bei linkime sėkmės ateinančiuose startuose.