Kalnų slidinėjimo Baltijos taurės varžybos

Beveik visi stipriausi Lietuvos, Latvijos, Estijos kalnų slidininkai, taip pat Baltarusijos, Rusijos ir Norvegijos atstovai praėjusį savaitgalį Siguldoje kovojo dėl Baltijos taurės antrojo etapo apdovanojimų, geresnės pozicijos šių varžybų bendrojoje įskaitoje ir Tarptautinės slidinėjimo federacijos (FIS) taškų.
    1Sportininkai varžėsi tris dienas – vyko elito ir jaunimo (iki 21 m.) pagrindinės Baltijos taurės slalomo lenktynės, turinčios FIS statusą, FIS jaunimo varžybos, vaikų, jaunučių ir jaunių bei „Masters“ grupės Baltijos taurės lenktynės.

Jaunieji Druskininkų “Snow Arena RT”/Druskininkų SC kalnų slidininkai pirmą kartą išsiruošė į tokio lygio varžybas užsienyje. Net penki sportininkai 2 dienas varžėsi Didžiojo slalomo ir Super Slalomo rungtyje. Didžiojo slalomo vaikų iki 12 m. grupės merginų varžybose 17-tą vietą užėmė Liepa Karlonaitė, ji vienintelė atstovavo Lietuvą savo amžiaus grupėje.  Slalomo varžybose Liepa finišavo 17-ta. Vaikų iki 14 m. didžiojo slalomo trasoje  21-as finišavo Motiejus Žūkas, 24-as – Džiugas Juozaponis. Slalomo vaikų iki 12 m. varžybose 15-ąją vietą užėmė Medas Dobelinskas. Jaunučių iki 14 m. grupėje finišą pasiekė tik vienas iš šešių startavusių lietuvių ir 14-ąją vietą užėmė Motiejus Žūkas.

Džiugina geri rezultatai pasiekti 3tokio rango varžybose, jaunieji kalnų slidininkai pasisėmė daug patirties iš tarptautinių startų ir namo grįžo dar labiau pasitikėdami savo jėgomis. Pirmasis Baltijos taurės varžybų etapas dar pernai lapkritį vyko Druskininkuose. Finalinės varžybos bus surengtos kovo 16-26 d. Suomijoje. Čia tuo pat metu vyks ir Lietuvos čempionatas.