Karšti lengvaatlečių vasaros startai

Druskininkų sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo eilėje svarbių vasaros sezono varžybų. Utenoje vykusiose vaikų lengvosios atletikos pirmenybėse geriausiai pasirodė ir tapo Lietuvos čempione 1 km sportinio ėjimo distancijoje Akvilė Orliukaitė (4:53). Alytuje vykusiose Lietuvos jaunučių sporto vilčių finalinėse varžybose čempionu tapo Ignas Dumbliauskas 3 km sportinio ėjimo distancijoje pasiekęs asmeninį rezultatą (14:39); mergaičių 2 km sportinio ėjimo rungtyje Violeta Styremencovaitė iškovojo VI vietą (11:50).

Šeštadienį Simne vykusiose Tarptautinėse, Lietuvos taurės sportinio ėjimo varžybose U-14 amžiaus grupėje čempione tapo Akvilė Orliukaitė 1 km sportinio ėjimo distancijoje (4:46 min). Vaikinų U-16 grupėje trečias finišavo Ignas Dumbliauskas (15:02 min)