Lietuvos kalnų slidinėjimo taurės 5 – ojo etapo varžybos

Kovo 25 dieną, „Snow Arenoje” vyko Lietuvos kalnų slidinėjimo taurės 5 – ojo etapo finalinis varžybos. Į varžybas užsiregistravo per 80 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir Suomijos. Sportininkai varžėsi lietuviškos „Alpių kombinacijos“ disciplinoje, kur pirma turėjo įveikti „Slalomo“ trasą, o antru bandymu „Super slalomo“ trasą.

Varžybose, įvairiose amžiaus grupėse, dalyvavo net 20 Snow Arena racing Team/Druskininkų SC komandos sportininkų. Geriausiai sekėsi ir pirmąsias vietas savo amžiaus grupėse iškovojo: Neringa Stepanauskaitė (U10) ir Liepa Karlonaitė (U12); antrąsias vietas iškovojo: Zakhar Grigonis (U8), Nojus Užkuraitis (U12), Medas Dobelinskas (U14), Deivina Vailionytė (U16). Na ir trečiąsias vietas iškovojo: Milena Juodeškaitė (U10), Tautvydas Pluščiauskas (U14) ir Urtė Rudzytė (U16). Tik „per žingsnį“ nuo apdovanojimų liko: Elijas Voronovas, Džiugas Juozaponis, Arūnas Šmigelskas.

Sveikiname visus nugalėtojus ir prizininkus, o kitiems sportininkams linkime dar labiau pasitempti.