Štangos spaudimo varžybos Druskininkų savivaldybės mero R. Malinausko taurei laimėti

Kovo 24 d. Druskininkų sporto centro treniruoklių salėje vyko antrosios štangos spaudimo varžybos Druskininkų savivaldybės mero R. Malinausko taurei laimėti. Varžybos vyko keturiose svorio kategorijose: iki 75 kg, iki 85 kg, iki 95 kg, virš 95 kg ir moterų. Moterų kategorijoje pirmąją vietą iškovojo – Ingrida Žukaitė, II – Simona Varžaitienė, III – Lina Lukošiūtė; kategorijoje iki 75 kg pirmąją vietą iškovojo Rytis Vyšniauskas, II – Petras Smolskus, III – Rokas Burba; svorio kategorijoje iki 85 kg I-ąją vietą iškovojo Edgaras Vižlenskas, II – Mantas Kalpokas, III – Nerijus Pranckevičius; svorio kategorijoje iki 95 kg I-ąją vietą iškovojo Romualdas Surovec, II – Andrius Jasionis, III – Rytis Ptašnykas; svorio kategorijoje virš 95 kg I-ąją vietą iškovojo Remigijus Markevičius, II – Artūras Virbickas, III – Žilvinas Didziulevičius. Absoliučiu nugalėtoju pagal „Wilks“ skaičiuoklę tapo Remigijus Markevičius, kuriam ir atiteko Druskininkų savivaldybės mero R. Malinausko taurė, II – ąją vietą iškovojo Artūras Virbickas, III – Romualdas Surovec.