XI-asis Romo Zautros atminimo vyrų tinklinio turnyras

Savaitgalį  Druskininkų „Ryto“ gimnazijos sporto salėje vyko XI-asis Romo Zautros atminimo vyrų tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo „Belarus“, SK „Planas“ ir „Drusportus“ komandos. Turnyro atidarymo metu prisiminti trenerio Romo Zautros sportiniai pasiekimai bei paminėta, jog treneris savo sportinį darbą pradėjo, būdamas tinklinio treneriu, o vėliau talkindavo, organizuojant įvairaus lygio tinklinio turnyrus ir varžybas. Trenerio atminimas buvo pagerbtas tylos minute. XI-ąjį Romo Zautros atminimo vyrų tinklinio turnyrą laimėjo ir pereinamąją taurę iškovojo „Drusportus“ komanda, 2:0 įveikusi „Belorus“ bei rezultatu 2:0 įveikusi SK „Planas“ ekipą. Antrą vietą turnyre iškovojo „Belorus“ komanda, rezultatu 2:0 įveikusi SK „Planas“ komandą.