Visos naujienos
2017-04-03

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Pirmojo iššūkio“ U12 LIDL TOP16 turnyras

              16 geriausių Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ dvylikamečių (gim. 2005 m.) berniukų komandų keliaus į Druskininkus, kur balandžio 7-9 dienomis ten vyks „Pirmojo iššūkio“ U12 LIDL TOP16 turnyras.      Daugiau nei 200 jaunųjų krepšininkų ir 16 komandų atvyks į vieną vietą, jos tris dienas kausis 4 grupėse po 4 komandas. 2 geriausiai pasirodžiusios pateks į ketvirtfinalį ir užsitikrins vietą kito sezono A divizione, o 3-4 vietą užėmusios komandos rungtyniaus savotiškame „išlikimo“ etape, […]
2017-04-03

Kalnų slidinėjimas

    Stipriausi Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos jaunieji kalnų slidininkai Suomijoje (Pyha), kovojo dėl Baltijos taurės trečiojo etapo apdovanojimų ir galutinės pozicijos šių varžybų bendrojoje įskaitoje.
2017-04-03

Tarptautinės krepšinio varžybos

   Tarptautinėse krepšinio varžybose, Druskininkų SC  (2003 m. g., treneris Sigitas Šimkūnas) komanda namuose rezultatu 56:55 įveikė Bialystoko (Lenkija) komandą.
2017-04-03

Štangos spaudimo varžybos

     Savaitgalį Druskininkų sporto centro treniruoklių salėje vyko pirmosios štangos spaudimo varžybos Druskininkų savivaldybės mero R. Malinausko taurei laimėti.
2017-03-15

XV tarptautinis jaunojo šaulio Giedriaus Matulionio atminimo rankinio turnyras

   Savaitgalį Druskininkų sporto centro salėje vyko penkioliktasis, tradicinis jaunojo šaulio Giedriaus Matulionio atminimo rankinio turnyras.
2017-03-14

Prie „Žalgirio ekspreso“ prisijungia ir Druskininkai

„Žalgirio ekspresas“ įgauna pagreitį – vis daugiau fanų nori keliauti autobusu į rungtynes, prisijungia vis daugiau miestų! Prie „Žalgirio ekspreso“ prisijungia ir Druskininkai.
2017-03-10

Jr. NBA „Lietuva“ krepšinio čempionato varžybos

   Kovo 5 d. Jr. NBA „Lietuva“ krepšinio čempionato varžybose, Druskininkų SC berniukų komanda (2006 m. g. ir jaunesnių, treneris A. Baranauskas), namuose rezultatu 41:25 įveikė Marijampolės ŽSM – 2 ir 58:17 Prienų KKSC bendraamžių komandas. Gerai druskininkiečių komandoje rungtyniavo: Š. Šimkevičius, M. Akstinas, D. Glavinskas, B. Čepulis, D. Rukštelis, E. Kisel, S. Damulevičius.