Lietuvos vaikų MINI tinklinio čempionatų nugalėtojos

Lietuvos vaikų MINI tinklinio čempionatų nugalėtojos

 

Birželio 14-15 d. Jonavos sporto arenoje vyko Lietuvos vaikų MINI tinklinio čempionatas. Pirmuosius žingsnius tinklinyje mažiausieji sportininkai žengia palaipsniui, pagal amžiaus grupes. U12 (2010 m. g. ir jaunesnės) amžiaus grupė susitinka 2 prieš 2, U13 (2009 m. g. ir jaunesnės) – 3 prieš 3, U14 (2008 m. g. ir jaunesnės) – 4 prieš 4 formatu. Kiekvienoje amžiaus grupėje skiriasi aikštelės dydis ir tinklo aukštis, bet žaidžiama vadovaujantis pagrindinėmis klasikinio tinklinio taisyklėmis.
Po karantino apribojimų į treniruočių procesą sugrįžome tik balandžio 12 d. Teko sparčiai prisiminti ką buvome išmokę ir įsisavinti tinklinio taktikos niuansus. Dviejų mėnesių pasiruošimo etapas buvo itin intensyvus, tačiau galime pasidžiaugti puikiais rezultatais. Druskininkų miesto jaunosios tinklininkės dalyvavo visuose trijuose amžiaus grupių MINI tinklinio čempionatuose ir į gimtąjį miestą grįžo su dviem garbingais aukščiausiais apdovanojimais. Druskininkų sporto centro 1-oji komanda, atstovaujama Ievos Volkovaitės, Liucijos Bakanauskaitės ir Gabijos Balčiūtės, iškovojo pirmąją vietą Lietuvos vaikų MINI tinklinio U12 čempionate. Viso šioje amžiaus grupėje rungėsi vienuolika komandų. Toks pat komandų skaičius birželio 15 d. dalyvavo ir Lietuvos vaikų MINI tinklinio U14 čempionato kovose. Druskininkų sporto centro komanda, atstovaujama Justinos Plukytės, Viltės Jakavonytės, Mėtos Balkaitytės, Gabrielės Suchanekaitės, Ievos Volkovaitės, Neringos Stepanauskaitės, Milenos Juodeškaitės ir Jurgos Čijunskytės, laimėjo visus čempionato susitikimus ir džiaugėsi atkakliose kovose iškovotu Lietuvos vaikų MINI tinklinio U14 čempionato auksu. Norisi tikėti, kad prie Druskininkų tinklininkių šiais mokslo metais prisijungusios naujokės, kurios minėtų čempionatų metu turėjo galimybę išmėginti savo jėgas, suspėjo pajusti varžybų jaudulį ir pažinti tinklinį iš arti, įgavo patirties ir kitais metais jų startai bus sėkmingesni.
 Druskininkų sporto centro jaunųjų tinklininkių vardu nuoširdžiai dėkojame tėveliams ir visai Druskininkų sporto bendruomenei už palaikymą, sudarytas sąlygas sportuoti. Kartu mes komanda! Mes už Druskininkus!