Auksinio seto pergalingas skonis

Auksinio seto pergalingas skonis

      Jau antrus metus Lietuvos vyrų čempionato B pogrupio kovose dalyvaujanti  Druskininkų tinklinio komanda, kurios didžiąją komandos žaidėjų dalį sudaro Druskininkų sporto centro jauniai tinklininkai. OLYMPUS DIGITAL CAMERAVasario 19 d. žaisdama antrąsias atkrentamąsias varžybas su pajėgia ir tituluota Kauno „Mimtonet“  komanda patyrė tikrąją auksinio seto vertę. Atkrentamųjų varžybų etapas itin svarbus, mat laimėjusi komanda užsitrina vietą vyrų čempionato finale. Išvakarėse rezultatu 3:1 įveikę Kauno „Mimtonet“ komandą, druskininkiečiai antrąsias varžybas pralaimėjo rezultatu 3:0. Todėl, komandą, kuri vyks į finalą, turėjo nulemti auksinio seto rezultatas. Atrodė, kad nėra jėgos, galinčios priversti druskininkiečius pasipriešinti svečiams iš Kauno. Auksinis setas žaidžiamas esant lygiam tarpusavio rungtinų pergalių rezultatui. Tuomet trumputis vos iki 15-os taškų lošiamas setas tampa lemiamu. Tiek žaidybine įtampa, tiek ir savo verte Druskininkų komandai šis setas tapo auksiniu. Pralaimėję varžybas, Druskininkų tinklininkai pakilo kovai, sukaupę visą sportinę valią, fizines jėgas ir pasitelkę sirgalių palaikymą taškas po taško mūsų miesto atstovai skynė kelią į finalą. Druskininkų sporto centro komanda yra labai jauna, tačiau žaidėjų žvilgsniai ir žaidimas lemiamo seto metu buvo lyg patyrusių, išlaikytų, pergalės siekiančių sportininkų. Kai Druskininkų sporto centro švieslentėje įsižiebė rezultatas 24:22 lydint garsiais sirgalių plojimais džiaugsmo šokį šoko garbingai Druskininkus atstovavusi Druskininkų jaunoji tinklininkų karta. Pasiektas aukštas istorinis rezultatas – pirmą kartą Druskininkų tinklinio istorijoje mūsų miesto komanda pateko į Lietuvos vyrų tinklinio čempionato B pogrupio finalines varžybas. 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”134″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”100″ thumbnail_height=”75″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show as slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]