Baltijos šalių taurės 1-ojo etapo varžybos „Snow Arenoje”

Lapkričio 6-10 dienomis „Snow Arenoje“ vyko Kalnų slidinėjimo Baltijos šalių taurės 1-asis etapas. Lapkričio 6-7 dienomis Elito ir jaunimo grupių sportininkai kovojo ne tik dėl pergalių – bet ir tarptautinių reitingo taškų. Stipriausiųjų grupėje Slalomo ir paralelinio slalomo rungtyse varžėsi 80 sportininkų iš 15 šalių. Sveikiname Dorotėją Juknevičiūtę, pasiekus geriausius pasaulinio reitingo (FIS) taškus.

Lapkričio 8-10 dienomis varžybos vyko vaikų, jaunučių ir „Masters“ grupėse, kur susirinko beveik 200 dalyvių.  Puikiai varžybose pasirodė ir Druskininkiečiai, nugalėdami, bei užimdami prizines vietas.

Lapkričio 8 d. vyko Super slalomo varžybos, kuriose Neringa Stepanauskaitė nugalėjo mergaičių iki 12 m. amžiaus grupėje. Liepa Karlonaitė užėmė 2 vietą (U14), Milena Juodeškaitė – 4 (U12), Nojus Užkuraitis – 11 (U14), Tautvydas Pluščiauskas – 12 (U16), Medas Dobelinskas – 17 (U16), Adrijus Juknevičius – 20 (U14).

Lapkričio 9 d. Sportininkai lenktyniavo Slalomo trasose, kur vėl savo amžiaus grupėje nugalėjo Neringa (U12), Liepa – 2 (U14), Milena – 5 (U12), Arūnas Šmigelskas – 13 (U12), Medas – 14 (U16).

Lapkričio 10 d. vyko bene gražiausios žiūrovams Paralelinio Slalomo varžybos, į kurias po kvalifikacinių važiavimų patenka po 8 stipriausius sportininkus. Į pagrindines varžybas pateko Neringa, kuri vėl nugalėjo (U12), Liepa neįveikė vienos stipriausių Rusijos sportininkių ir šiame finale užėmė antrąją vietą, na o Milena pasiekė geriausią savo rezultatą Baltijos taurės varžybose ir pirmą kartą lipo ant apdovanojimo pakylos trečiojo laiptelio. Vaikinai šį kartą į finalus nepateko, bet atrankoje užėmė šias vietas: Tautvydas – 12 (U16), Nojus – 12 (U14), Arūnas – 15 (U12).

Kalnų slidinėjimo kalendoriuje Gruodžio 8 d. artimiausiai nusimato Lietuvos taurės antrojo etapo varžybos Druskininkuose „Snow Arenoje“.