Jaunųjų kalnų slidininkų treniruočių stovykla Druskininkuose

Jaunųjų kalnų slidininkų treniruočių stovykla Druskininkuose

2017 m. gruodžio 8-11 dienomis uždarame kalnų slidinėjimo komplekse „Snow Arena“ Druskininkuose vyko stipriausių Lietuvoje  jaunųjų kalnų slidininkų treniruočių stovykla. Jaunieji „Snow Arenos“/Druskininkų sporto centro auklėtiniai kartu su Vilniaus, Kauno ir Anykščių kalnų slidinėjimo klubų stipriausiais jaunaisiais kalnų slidininkais sėmėsi patirties iš Italijos kalnų slidinėjimo trenerio Matteo Comis.

Šiemet tai jau trečioji kalnų slidinėjimo stovykla organizuojama kartu su Lietuvos Nacionaline slidinėjimo asociacija, pasitelkiant didelę patirtį turinčius Italijos kalnų slidinėjimo trenerius.

Organizuodami stovyklą siekėme kelti vaikų meistriškumą. Stovyklos programa buvo orientuota į stipriausių Lietuvos jaunųjų sportininkų  kalnų slidinėjimo meistriškumo ugdymą bei pasirengimą žiemos varžybiniam sezonui Lietuvoje ir užsienyje.  Kiekvieną dieną jaunieji sportininkai po 4 valandas plušo treniruotėse „Snow Arenoje“ specialiai tam paruoštoje kieto pagrindo trasoje, na o tarp ir po treniruočių dar ilgai analizavo savo čiuožimo techniką nagrinėdami filmuotą medžiagą. Treniruodamiesi kartu vaikai tobulino ne tik slidinėjimo technikos ir fizinio parengimo įgūdžius, bet tobulino anglų kalbos žinias, bendravimo ir bendradarbiavimo komandoje pagrindus.