Kalnų slidinėjimo varžybos

Balandžio 23 d. Snow Arenoje vyko dvejos skirtingos kalnų slidinėjimo varžybos, kuriose įvairaus amžiaus grupėse dalyvavo 75 dalyvius iš penkių šalių (Lietuva, Rusija, Baltarusija, Suomija, Ispanija). Nuo ryto varžytis pradėjo Lietuvos kalnų slidinėjimo mėgėjų asociacijos (KSMA) kalnų slidininkai, kurie du kartus turėjo įveikti „Super“ slalomo trasą kalnų slidėmis. Geriausiai sekėsi Dariui Graževičiui, kuris abu nusileidimus įveikė per 1:05,06; antrąją vieta atsilikęs 8 sekundėm (1:13,11) užėmė Audrius Perminas, na ir trečiąją vietą iškovojo Nerijus Masiulis (1:14,09).

1Iš kart po KSMA varžybų vyko 2016-2017 m. Lietuvos vaikų, jaunučių pirmenybių taurės 4 – asis etapas, bei Alpių kombinacijos varžybos suaugusiems. Prieš tai du etapai vyko Anykščiuose ir vienas Druskininkuose „Snow Arenoje”. Tai buvo paskutinė galimybė kalnų slidininkams pasigerinti savo pozicijas bendroje taurės įskaitoje. Varžybose dalyvavo vaikai nuo 5 metų, na o vyriausiam dalyviui jau 63 metai. Dalyviai varžėsi Alpių kombinacijos rungtyje, kur turėjo įveikti dvi skirtingas trasas. Pirmąjį važiavimą slidininkai varžėsi „Super“ slalomo trasoje, o antrajame turėjo įveikti Slalomo trasą. Varžybas vaikams atidarinėjo ir savo patirtimi dalinosi geriausia Lietuvos kalnų slidininkė, Sočio olimpiados dalyvė Ieva Januškevičiūtė bei net dviem Olimpinėm žaidynėm kalnų slidininką paruošęs treneris Jurijus Švecovas. Džiugu, kad šiuo metu Jurijus treniruoja ir Snow Arena Racing Team kalnų slidininkų komandą. Dėkojame varžybų globėjui „Snow Arena”, varžybų organizatoriams VĮ „Sniegius” bei varžybų rėmėjams prisidėjusiems prie varžybų organizavimo ir įsteigusiems prizus geriausiems kalnų slidininkams: Lietuvos Nacionalinei slidinėjimo asociacijai, sportinės įrangos parduotuvei „PROSPORT“ ir sportinės aprangos parduotuvei „Macron“.

Na ir kaip visad norime pasidžiaugti  Snow Arena Racing Team / Druskininkų SC jaunųjų kalnų slidininkų pasiekimais: berniukų iki 8 m amžiaus grupėje Arūnas Šmigelskas užėmė antrąją vietą; mergaičių iki 10 m amžiaus grupėje nugalėjo Neringa Stepanauskaitė; trečiąją vietą užėmė Milena Juodeškaitė. Berniukų iki 10 m amžiaus grupėje nugalėjo Nojus Užkuraitis; trečiąją vietą užėmė Elijas Voronovas. Berniukų iki 12 m amžiaus grupėje nugalėjo Medas Dobelinskas, antrąją vietą užėmė Vincentas Baniulis. Mergaičių iki 14 m amžiaus grupėje antrąją vietą užėmė Deivina Vailionytė, trečiąją vietą užėmė Urtė Rudzytė. Berniukų iki 14 m amžiaus grupėje nugalėjo Motiejus Žūkas, antrąją vietą užėmė Džiugas Juozaponis.