Ketvirtasis „LTeam” olimpinis žiemos festivalis Druskininkuose

Ketvirtasis „LTeam” olimpinis žiemos festivalis Druskininkuose

       Žiemiška tradicija įgauna pagreitį – 2017 m. Vasario 4 d. Druskininkuose, SNOW arenoje vyks ketvirtasis „LTeam” olimpinis žiemos festivalis. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) kartu su SNOW arena organizuojamas renginys ir vėl kvies druskininkiečius bei miesto svečius aktyviai praleisti pirmąjį vasario šeštadienį, susipažinti su įvairiomis žiemos sporto šakomis.02345 Šių metų festivalio programoje bus daug įdomių naujovių, o žmones sportuoti kartu kvies žinomi Lietuvos sportininkaiOrganizatoriai kviečia drąsiai dalyvauti visus norinčius, nebūtinai aktyviai sportuojančius. Visiems dalyviams bus įteikti renginio pasai, kuriuose už kiekvieną įveiktą rungtį jie gaus po antspaudą. Surinkę tam tikrą kiekį antspaudų dalyviai bus apdovanoti atminimo medaliais, suvenyrais ir prizais. Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) pristatyta „LTeam“ olimpinio žiemos festivalio programa bei uždegtas ledinis festivalio deglas. REKLAMA „Olimpinis žiemos festivalis yra renginys, kuris kasmet auga visomis prasmėmis – tiek programa, tiek rungčių įvairove, sudėtingumu bei dalyvių skaičiumi. Šiemet vyks net 11 sporto šakų varžybos, o rungčių bus dar daugiau, tikimės sulaukti virš 6 tūkstančių žiemos sporto gerbėjų“, – spaudos konferencijos metu kalbėjo Lietuvos olimpinio fondo direktorius Vitalijus Vasiliauskas. „LTeam“ olimpiniame žiemos festivalyje bus nemažai naujovių bei gausu pramogų šeimoms. Tikimasi, kad didelio ne tik vaikų dėmesio sulauks pramoginės Lietuvos sporto talismanų penkiakovės varžybos. Jų metų „Žalgirio“ Žalgirinis, „Lietuvos ryto“ Vilkas, „Snow Arenos“ Sniegius, „LTeam“ Ąžuolas ir kiti talismanai, vilkėdami savo kostiumus, rungsis dailiojo čiuožimo, ledo ritulio, šuolio nuo tramplyno ir kitose rungtyse. Sostinėje itin populiarių „Vilnius Challenge“ multisporto varžybų organizatoriai šiemet pirmą kartą prisijungs prie olimpinio žiemos festivalio ir surengs „Winter Challenge“ varžybas.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”130″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”320″ gallery_height=”240″ cycle_effect=”cover” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Show picture list]” order_by=”filename” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Visiškai naujo ir dar niekada Lietuvoje nevykusio renginio dalyvių laukia daug intrigos ir netikėtumų, nes rungčių sąrašas bus koreguojamas priklausomai nuo oro sąlygų. Vienas „Winter Challenge“ organizatorių Rolandas Valaitis pasakojo, kad suplanuotos trys skirtingo lygio trasos – „Pro“ bus skirta profesionalams, „Fun“ – mėgėjams, o dar viena nesudėtinga 5 km. trasa bus skirta žiūrovams. REKLAMA „Labai džiaugiamės besiregistruojančių dalyvių gausa. Mūsų minimalus planas buvo sulaukti 100 komandų, o dabar, likus dar keletui savaičių, jau užsiregistravo virš 200. Smagu, kad gausiai registruojamasi ne tik į „Fun“, bet ir į „Pro“ trasas, be to, sulaukėme kaimynų baltarusių antplūdžio“, – sakė R. Valaitis. Pernai itin didelio susidomėjimo sulaukusių „Ledo kirčio“ varžybų vienas organizatorių Kęstutis Skrupskelis šiemet žada dar solidesnį renginį. Organizatoriams pavyko į Lietuvą pakviesti vieną ryškiausių laipiojimo ledu žvaigždžių pasaulyje, PETZL komandos atletą Robertą Jasperą, kuris renginyje atliks parodomąjį lipimą technine trasa, po to skaitys pranešimą ir ves diskusiją apie ledo laipiojimą. „Šiemet vyks dviejų rungčių varžybos techninėje, daugiau nei 10 m aukščio lipimo trasoje bei greitojo lipimo 7 m aukščio trasoje. Tikimės, kad „Ledo kirtyje“ dalyvaus apie 100 sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio“, – kalbėjo K.Skrupskelis, kuris pernai pats buvo šių varžybų dalyvis, o šiemet prisijungė prie organizatorių komandos. Druskininkų „Snow Arenos“ generalinis direktorius A. Stasiukynas dėkojo „LTeam“, kad jie priverčia areną kasmet pasitempti, priimant Lietuvos olimpinį žiemos festivalį. „Arenos viduje neseniai pakeitėme sniegą, dalyvių lauks visiškai naujas sniegas. Baigta įrengti ledo ritulio aikštelė, kuri šiemet dar be stogo, tačiau kitąmet jau bus su juo. Patobulinta ledo siena, padarytos naujos ledo kliūtys“, – sakė A. Stasiukynas. „LTeam“ olimpinio žiemos festivalio metu vyks ir Lietuvos mokyklų žaidynių finalai, kuriuose varžysis 7 sporto šakų atstovai, laukiama atvykstant net 700 mokinių. Pirmą sykį žiemą vyks ir kai kurių vasaros sporto šakų finalai, o pačios varžybos vyks 2 dienas. Tuo pačiu metu moksleiviams ir pedagogams bus surengti ir „Olimpinės kartos“ mokymai, kuriuose sporto fotografai, žurnalistai ir renginių organizatoriai dalinsis savo patirtimi. Mažiesiems festivalio dalyviams bus suteikta galimybė drauge su ledo meistrais kurti didžiules ledo skulptūras. Planuojama ir didelė pramoginė programa, festivalio dalyviams pasirodys „X Faktoriaus“ finalininkai.