Laisvųjų imtynininkų rezultatai

Praėjusį savaitgalį Druskininkų imtynininkai dalyvavo dvejose varžybose. Lapkričio 30 d. Kelmėje vyko Lietuvos jaunučių laisvųjų imtynių čempionatas. Varžybose geriausiai sekėsi Ugniui Dvorkinui. Sportininkas svorio kategorijoje iki 68 kg iškovojo trečią vietą.

Gruodžio 1 d. Marijampolėje vyko tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras P. Grigui atminti. Varžybose be Lietuvos imtynininkų dalyvavo sportininkai iš Lenkijos, Baltarusijos ir Latvijos. Kartu su vaikinų varžybomis vyko ir merginų imtynių varžybos. Turnyras pasižymėjo dalyvių gausa, viso varžėsi 175 sportininkai. Išmėginti jėgas ir pasigalynėti kito imtynių stiliaus varžybose į Marijampolė nuvyko ir keturi jaunieji Druskininkiečiai. Puikiai varžybose pasirodė, nepraradęs nei vieno taško ir pirma laiko laimėjęs keturias kovas, svorio kategorijoje iki 26 kg, pirmą  vietą iškovojo Adomas Senkevič. Jo brolis Tauras kovojo svorio kategorijoje iki 20 kg. Nors Tauras ir buvo pats jauniausias ir lengviausias varžybų dalyvis, parodė kovotojo charakterį, laimėjo dvi kovas, ir iškovojo antrą vietą. Aronas Miglinas, svorio kategorijoje iki 32 kg, laimėjo tris kovas ir iškovojo trečią vietą.

Gruodžio mėnesį imtynininkai planuoja dalyvauti dar dvejuose Kalėdiniuose turnyruose, Vilkaviškyje ir Kaune.