Lietuvos merginų jaunimo (U20) rinktinės kontrolinės varžybos Druskininkuose

Lietuvos merginų jaunimo (U20) rinktinė Druskininkuose, tęsia pasiruošimą Europos krepšinio čempionatui. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės pirmadienį pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą su Ukrainos bendraamžėmis. OLYMPUS DIGITAL CAMERAPirmose rungtynėse pajėgesnės buvo lietuvės, kurios tik po pratęsimo rezultatu 77:71 (16:22, 21:14, 12:14, 15:14, 13:7) įveikė ukrainietes. Pratęsimo metu sėkmingiau rungtyniavo aikštelės šeimininkės, kurios laimėjo papildomą laiko atkarpą rezultatu 13:7 ir iškovojo pergalę. Lietuvos rinktinėje taškus pelnė: G. Meškonytė – 21, L. Juškaitė – 17, R. Knyzaitė – 12, L. Jurčiūtė – 11.

Lietuvos merginų jaunimo (U20) rinktinė iškovojo dar vieną pergalę pasiruošimo etape. Druskininkuose Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės antrą kartą nugalėjo Ukrainos komandą 67:63 (19:17, 17:14, 13:12, 18:20). OLYMPUS DIGITAL CAMERAVisų rungtynių metu nei vienai ekipai nepavyko įgyti solidžios persvaros, tačiau trapų pranašumą turėjo aikštelės šeimininkės. Antrajame ketvirtyje lietuvės buvo įgijusios dviženklį pranašumą (31:21), bet varžovės vėl priartėjo. Dar vieną spurtą dvidešimtmetės surengė rungtynėms einant į pabaigą, tačiau ukrainietės ir vėl sumažino atsilikimą. Vis dėlto lemiam spurtui pritrūko laiko ir pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė. G. Meškonytė komandai pelnė 21 tašką, L. Juškaitė – 13, R. Knyzaitė – 9, A. Bobinaitė – 8.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAStovyklaudamos Druskininkuose, Lietuvos merginų jaunimo (U20) rinktinė ir trečią kartą įveikė Ukrainos bendraamžes. Susitikimą lietuvės šį kartą laimėjo rezultatu 74:70 (24:21, 13:17, 13:24, 24:8). Rezultatyviai Lietuvos rinktinėje rungtyniavo: G. Meškonytė – 15, R. Knyzaitė – 12, A. Bobinaitė – 11.