Lietuvos U9 ir U11 vaikų laisvųjų imtynių čempionatas

2020 rugsėjo 25 d. Šiauliuose vyko Lietuvos U11 ir U9 vaikų laisvųjų imtynių čempionatas. Varžybose dalyvavo Komandos iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Kelmės, Raseinių, Pagėgių, Jonavos, Vilkaviškio ir Druskininkų. Kai kuriems druskininkiečiams tai buvo pirmas oficialus startas tokio lygio varžybose. Nors juos  slėgė jaudulys, galbūt ir baimė, tačiau vaikinai neblogai susitvarkė su šiais pašaliniais faktoriais. Žinoma dar reikia daug ir kantriai dirbti, stiprėti fiziškai, tobulinti imtynių techniką.

Geriausiai varžybose pasirodė 29 kg svorio kategorijoje kovojęs druskininkietis Tauras Senkevič, kuris tapo šalies čempionu. Taip pat pirmąją vietą iškovojo Arūnas Šmigelskas svorio kategorija 54 kg. Svoryje iki 26 kg trečią vietą užėmė Tautvydas Urniežius. 35 kg kategorijoje trečią vietą iškovojo Adomas Senkevič. Svoryje iki 41 kg trečiąsias vietas iškovojo Aronas Miglinas ir Ignas Andrulionis. Labai nedaug iki medalio pritrūko Lingerdui Juozaičiui ir Nauriui Pečiukoniui.