LTOK Olimpinė diena birželio 18-ąją

LTOK Olimpinė diena birželio 18-ąją

Vienas artimiausių didžiųjų Lietuvos olimpinio fondo (LOF) ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) organizuojamų kasmetinių renginių – birželio 18-ąją vyksianti Olimpinė diena. Masinis, šeimai draugiškas, olimpizmą, sportą ir sveiką gyvenseną skatinantis renginys šiemet vyks Europos kultūros sostine 2022-aisiais tapusiame Kaune – Santakos parke, šalia Kauno pilies, planuojame surengti didžiausią sporto ir pramogų šventę.

Skatiname judėti ir aktyviai leisti laisvalaikį visus, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, kūno sudėjimo. Esame įsitikinę, kad sportas gali būti patrauklus absoliučiai kiekvienam – svarbu atrasti sporto šaką, kuri asmeniškai labiausiai džiugintų. Dėl to šiemet, kaip ir anksčiau, Olimpinėje dienoje netrūks įvairių aktyvių veiklų – jų planuojame daugiau nei 100! Vyks įvairios varžybos, turnyrai, bus galima patiems išbandyti įvairias sporto šakas, gyvai pabendrauti su profesionaliais sportininkais, susitikti su olimpiečiais, įsitraukti į įvairius žaidimus, sudalyvauti smagiuose renginiuose.

Jau dabar dalyvius kviečiame registruotis į bėgimo varžybas, kuriose išbandyti save net keliose rungtyse: planuojame 500 metrų vaikų, 1988 metrų Olimpinės mylios bėgimus, ištvermingesni galės susirungti 5 ir 10 kilometrų distancijose. Registracija jau veikia čia: http://www.lteam.registracijos.lt/

Kasmet Olimpinė diena keliauja po skirtingus Lietuvos miestus, į juos atnešdama dar daugiau judesio ir skatinanti aktyvią veiklą, susipažinimą su olimpiniu sportu. Olimpinės dienos misija – supažindinti visuomenę su pačiomis įvairiausiomis sporto šakomis, suteikti galimybę jas išbandyti, užmegzti ryšį su federacijomis, klubais, treneriais ar sportininkais. „Judėk. Sužinok. Atrask“ – tai pasaulinis Olimpinės dienos šūkis, raginantis būti smalsiu ir išdrįsti susipažinti su sporto teikiamu džiaugsmu.

Šiuo laišku norime jus pakviesti jau dabar kalendoriuose rezervuotis birželio 18 dieną ir drauge įsitraukti į Olimpinės dienos programą, aktyviai sudalyvauti renginiuose, įsitraukti į įvairias veiklas, paskatinti tą padaryti ir kolegas, bendruomenę. Kviečiame į šventę atvykti su savo regiono aktyviaisiais sportininkais, turnyrų nugalėtojais, bei sporto šakų bendruomenėmis.

Jau netrukus skelbsime daugiau informacijos apie programą, naujienas sekite www.olimpinediena.lt