Nauja Druskininkų tinklinio karta sėkmingai varžosi šalies tinklinio čempionate

Nauja Druskininkų tinklinio karta sėkmingai varžosi šalies tinklinio čempionate

Druskininkų sporto centro dvi mergaičių, gimusių 2007 m. ir vėliau, tinklinio komandos dalyvauja 2019 metų Lietuvos U13 mini tinklinio čempionate. Jau sužaisti šio čempionato du turai, mūsų tinklininkės vasario 15 – 17 dienomis dalyvavo Jonavoje vykusiame ture, kur susitiko su mergaičių tinklinio komandomis iš Kauno, Jonavos, Alytaus ir Gargždų. Druskininkų pirmoji komanda šiame ture patyrė vos vieną pralaimėjimą, nusileido šeimininkėms Jonavos sportininkėms, o štai Druskininkų antrajai komandai pavyko įveikti visas šio turo varžoves.

Antras šio čempionato turas vyko kovo 15 – 17 dienomis Druskininkuose, kur į „Ryto“ gimnazijos sporto salę sugužėjo komandos iš Vilniaus, Kauno, Kelmės, Joniškio ir Mažeikių. Abi druskininkiečių komandos nusileido tik Kelmės tinklininkėms ir įveikė visas likusias varžoves. Paklausus trenerio kaip sekėsi, pastarasis atsakė – „Čempionato turnyrinėje lentelėje atrodome neblogai, užimame trečią ir ketvirtą eilutes, be to, varžomės su tokių miestų komandomis, kur mergaičių tinklinis yra tradiciškai stiprus ir labai populiarus. Tačiau, po paskutinio turo rungtynių užduočių namų darbams gavome su kaupu. Tolimesni rezultatai priklausys nuo to, kaip dirbsime treniruočių metu ir kaip žaidėjoms pavyks įvykdyti trenerio nustatytą žaidimo planą bei susitvarkyti su varžybų jauduliu. Labai bus svarbu, kurie žaidėjų prioritetai bus aukštesni asmeniniai ar komandiniai. Viskas mūsų rankose.“

Druskininkų pirmajai komandai atstovauja Mėta Balkaitytė, Eivina Murauskaitė, Ieva Volkovaitė ir Gabrielė Suchanekaitė. Druskininkų antrajai komandai atstovauja Viltė Jakavonytė, Justina Plukytė, Simona Čaplikaitė ir Justina Žakauskaitė. Besirengiant sekančiam čempionato turui, druskininkietės tinklininkės kovo 22 – 24 dienomis išvyksta į Gdanską (Lenkija) kur dalyvaus tarptautiniame tinklinio turnyre ir varžysis su komandomis iš Lenkijos, Čekijos, Vokietijos, Rusijos ir Baltarusijos.

Visuomet salėje laukiame, ryžtingų, valingų ir siekiančių tikslo mergaičių, gimusių 2007 metais ir vėliau, norinčių sustiprėti, ir prisijungti prie mūsų komandos.