Paaiškėjo stipriausia Druskininkų savivaldybės vyrų tinklinio komanda

Paaiškėjo stipriausia Druskininkų savivaldybės vyrų tinklinio komanda

Balandžio 22 dieną, sekmadienį, pasibaigė 2018 metų Druskininkų savivaldybės vyrų tinklinio čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo 6 druskininkiečių komandos, tai sporto klubas „Druskininkų lagūna“, „Makavykai“, sporto klubas „Leipas“, „Belarus“, sporto klubas „Planas“ ir Druskininkų vaikų ir jaunimo sporto klubas „Drusportus“. Šios komandos daugiau nei mėnesį varžėsi dėl Druskininkų savivaldybės vyrų tinklinio čempionų titulo.

Į stipriausių komandų ketvertą pateko sporto klubo „Leipas“, „Belarus“, sporto klubo „Planas“ ir Druskininkų vaikų ir jaunimo sporto klubo „Drusportus“ tinklinio komandos. Pusfinalinio turo rungtynėse, vykusiose balandžio 20 dieną, susitiko sporto klubo „Leipas“ ir Druskininkų vaikų ir jaunimo sporto klubo „Drusportus“ komandos, varžybas rezultatu 3:0 laimėjo „Drusportus“ ekipa, kito pusfinalio poroje susitiko  „Belarus“ ir sporto klubo „Planas“ komandos. Šiame susitikime stipresni buvo sporto klubo „Planas“ sportininkai, rezultatu 3:1 įveikę savo varžovus.

Sekmadienį vykusiose finalinėse rungtynėse dėl III – IV vietų varžėsi sporto klubo „Leipas“ ir „Belarus“ tinklinio komandos. Patyrę „Belarus“ sportininkai savo oponentus įveikė rezultatu 3:1 ir užėmė III – ą vietą. Kovoje dėl I i II vietų „Drusportus“ jaunieji tinklininkai nepaliko jokių abejonių kuri Druskininkų savivaldybės tinklinio komanda yra stipriausią ir varžovus – sporto klubo „Planas“ sportininkus įveikė rezultatus 3:0. Finalinio etapo nugalėtojus pasveikino bei apdovanojimus įteikė Druskininkų savivaldybės Tarybos narė Inga Šinkonienė.

„Drusportus“ komandai atstovavo esami ar jau buvę Druskininkų sporto centro auklėtiniai. Sveikiname 2018 metų Druskininkų savivaldybės tinklinio čempionus – Justiną Bakanauską, Lauyną Šimkevičių, Marijų Rutkauską, Roką Rutkauską, Marių Pliupelį, Sebastjaną Kiselį, Karolį Rupeiki, Mykolą Suchaneką, brolius Piotrą ir Pavelą Ščerbą, Vygantą Stiklerį, Mykolą Janeliauską ir trenerį Edgarą Suchaneką.