Rankinio naujienos

Balandžio 28 d. Lietuvos vaikų U13 (2004 m. g.)  rankinio pirmenybių pusfinalio varžybose, Druskininkų SC jaunosios rankininkės (trenerė Danguolė Sukankaitė) išvykoje rezultatu 22:8 įveikė Panevežio KKSC komandą. Rezultatyviai komandoje žaidė Vakarė Tamulevičiūtė pelniusi 8 įvarčius, Emilija Aranauskaitė ir Radvilė Melnikovaitė po 3, Gabrielė Balionytė, Kamila Biekšaitė ir Deimantė Miliauskaitė po 2, Gustė Lazickaitė ir Ugnė Ratkutė po 1.

Geužės 6 d. Druskininkuose vyko rankinio turnyras „Druskininkų pavasaris 2017“, kuriame dalyvavo  Elektrėnų SC, Varėnos SC ir Druskininkų SC merginų komandos.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAElektrėnų SC komanda rezultatu 10:27 pralaimėjusi Druskininkų SC – 1 ir 15:16  Varėnos SC komandoms, turnyre užėmė ketvirtą vietą. Varėnos SC rankininkės rezultatu 14:20 pralaimėjusios Druskininkų SC – 2 komandai, bet įveikusios Elektrėnų SC komandą, turnyre iškovojo trečią vietą. Finalinėse varžybose, kovoje dėl pirmos vietos, Druskininkų SC – 2 komanda (trenerė Danguolė Sukankaitė) rezultatu 22:10 nusileido OLYMPUS DIGITAL CAMERADruskininkų SC – 1 komandai ir turnyre iškovojo antrą vietą. Druskininkų SC – 1 komanda (trenerė Bronė Draginienė) tapo šio turnyro nugalėtoja.

Geriausių turnyro žaidėjų prizai įteikti Kamilei Pašukytei, Livijai Buraitei, Gretai Juoskaitei, Evelinai Dusiavičiūtei, Donatai ir Deimatei Karaliūnaitėms, Urtei Žėkaitei bei Deimantei Lenkauskaitei (Druskininkai), Agnei Žemaitytei ir Monikai Sereičikaitei (Varėna), Kamilai Pivoraitei ir Jakaterinai Kvetkovskajai (Elektrėnai).