Simboliniu Sausio 13-osios bėgimu pagerbti Lietuvos laisvės gynėjai

Simboliniu Sausio 13-osios bėgimu pagerbti Lietuvos laisvės gynėjai

    Druskininkuose tradicinis bėgimas aplink Druskonio ežerą, skirtas žuvusiems laisvės gynėjams atminti, surengtas jau penktąjį kartą. Šiųmetiniame bėgime dalyvavo daugiau nei 500 dalyvių, tarp jų – daug Druskininkų jaunimo ir jaunųjų šaulių ne tik iš Druskininkų, bet ir iš Veisiejų, Merkinės bei Varėnos rajono.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERASusirinkusiuosius į simbolinį bėgimą pasveikino Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius. Druskininkų savivaldybės švietimo įstaigų auklėtiniai, moksleiviai, mokytojai, Savanoriškosios krašto apsaugos tarnybos bei Lietuvos šaulių sąjungos nariai, policijos ir Valstybės sienos apsaugos, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybų pareigūnai, nevyriausybinių organizacijų atstovai ir kiti bėgimo dalyviai 1991-ųjų sausio 13-ąją žuvusiuosius už Lietuvos laisvę pagerbė tylos minute.

     Druskininkiečiams ir kurorto svečiams, dalyvavusiems bėgime aplink Druskonio ežerą, Druskininkų savivaldybės, Savivaldybės tarybos ir Sporto centro atstovai įteikė tradicinius simbolinius atminimo medalius.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”129″ sortorder=”784,782,783,785,786,792,788,787,791,789,790,781″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”320″ gallery_height=”240″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”4″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Show picture list]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]