Golfo turnyras Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko taurei laimėti

Savaitgalį „Vilkės golfo klube“ vyko Golfo turnyras Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko taurei laimėti. Šių metų turnyre dalyvavo keturiasdešimt penki dalyviai. Trisdešimt aštuoni vyrai ir septynios moterys.

I grupėjė HCP ≤ 36.0 vyrai, gross score, nugalėtoju tapo Donatas Puodžiukynas („Sostinių golfo klubas“ ), antrąją vietą iškovojo Mindaugas Vaičius („The V Golf club“) , o trečiąją vietą iškovojo Pavel Borisov („Sostinių golfo klubas“).

II grupėje HCP ≤ 36.0 moterys, gross score, nugalėtoja tapo Ilona Katkevičienė („Vilkės golfo klubas“) , antrąją vietą iškovojo  Inga Zinkuvienė („Sostinių golfo klubas“), trečiąją vietą iškovojo  Zita Jakimavičienė („The V Golf club“).

III grupėje HCP ≤ 14.0 vyrai, net score, nugalėtoju tapo  Valdas Katkevičius („Vilkės golfo klubas“), antrąją vietą iškovojo Vidmantas Antanaitis („Vilkės golfo klubas“), trečiąją vietą iškovojo Pavel Borisov („Sostinių golfo klubas“).

IV grupėje HCP 14.1-24.0 vyrai, net score, nugalėtoju tapo Matas Sereika, antrąją vietą laimėjo Rimantas Kvaraciejus („Vilkės golfo klubas“), trečiąją vietą iškovojo Algimantas Devyžis („Vilkės golfo klubas“).

V grupėje HCP ≤ 24.0 moterys, net score, nugalėtoja tapo ZIta Jakimavičienė, antrąją vietą laimėjo Inga Zinkuvienė, trečiąją vietą laimėjo Ilona Katkevičienė.

VI grupėje HCP 24.1-36.0 vyrai ir moterys, stableford, nugalėtoju tapo svečias iš Lenkijos Piotr Markiewich („Augustovo Golfo klubas“), antrąją vietą iškovojo Jūratė Želnienė („Vilkės golfo klubas“), trečiąją vietą iškovojo Lars Thorsen („The V Golf club“).