Renginiai 2023 birželio
Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • event jau ivyko.

„LTeam žiemos festivalis 2023“

Šeštadienis, 11 vasario, 2023 | 10:30 - 23:30

Vasario 11 d., šeštadienį, prie „Snow Arenos“ veiks daugiau nei 30 NEMOKAMŲ veiklų, festivalio dalyviai galės patys išbandyti skirtingas žiemos sporto šakas ir rungtis, pabendrauti su savo sričių profesionalais. Čia bus galima iš arti susipažinti su greituoju čiuožimu, regbiu, orientavimosi sportu, grindų rieduliu, grindų kerlingu, išbandyti bavarišką akmenslydį, cornhole žaidimą.

Visi festivalio dalyviai renginyje gaus taip vadinamą Dalyvio pasą, kuriame, atlikę įvairias veiklas ir užduotis, kaups taškus, vėliau juos iškeisdami į „LTeam“ prizus, medalius, suvenyrus ir dovanas.

Festivalio programa – itin įvairi: be nemokamų sportinių ir pramoginių veiklų, „LTeam žiemos festivalyje“ bus organizuojamos įvairios rungtys, varžybos, tradiciškai šventės dalyvių lauks daugelio pamėgtas sporto talismanų konkursas.

Azartiškiausiųjų laukia specialios rungtys, kuriose bus galima ir pasivaržyti. Šeštadienį nuo pat ryto bus organizuojamas bėgimas500 metrų atkarpoje kviečiami susirungti vaikai, norintys įveikti simbolinę lietuvišką olimpinę mylią galės išbandyti 1988 metrų trasą, ištvermingesni – 5 ir 10 kilometrų krosą.

Orientavimosi sporto gerbėjai tradiciškai lenktyniaus „LTeam Rogaining 2023“ varžybose, kuriose laukiami ir bėgikai, ir dviratininkai.

Veiklos netrūks ir tiems, kurie dar neprisijaukino bėgimo, tačiau mielai prasieitų gražiausiomis Druskininkų trasomis, festivalio metu bus organizuojamas pėsčiųjų žygis.

„Snow Arenoje“ visą dieną vyks „Baltic cup 2023“ akrobatinio slidinėjimo ir snieglenčių varžybos, po jų vyks apdovanojimai, o visą festivalio šventę vainikuose NEMOKAMAS GJan koncertas bei naktinis slidinėjimas su DJ.

Į KAI KURIAS VARŽYBAS BŪTINA REGISTRACIJA:

Vasario 10 d., penktadienį:

Vasario 11 d., šeštadienį:

Prisijunkite prie renginio ir sekite informaciją LTeam feisbuke!

Informacija

Data:
Šeštadienis, 11 vasario, 2023
Laikas:
10:30 - 23:30

Vieta

Snow Arena
Nemuno kelias 2, Mizarų kaimas, LT-67308
Druskininkų savivaldybė, Lietuva
+ Google žemėlapis