Apdovanotas rankinio treneris Antanas Andrijauskas

Apdovanotas rankinio treneris Antanas Andrijauskas

                      2019 m. kovo 28 d. Kūno kultūros ir sporto departamente buvo pagerbti ir apdovanoti sporto veteranai ir kiti nusipelnę sportui asmenys. Renginio metu sporto garbės kryžiumi buvo  apdovanotas ilgametis Druskininkų sporto centro rankinio sporto šakos treneris Antanas Andrijauskas – už rankinio sporto plėtotę ir 75 metų sukakties proga.
Antanas Andrijauskas 1969 m. baigęs Vilniaus Pedagoginį institutą ir įgijęs geografijos–fizinio lavinimo mokytojo specialybę, pradėjo trenerio karjerą Klaipėdos žaidimų sporto mokykloje. 1972 metais treneris Antanas Andrijauskas persikelia gyventi į Druskininkus ir iki 2011 m. dirba Druskininkų sporto centre treneriu.

     Nuo pat trenerio darbo pradžios, Antanas Andrijauskas dirbo su jaunaisiais rankininkais ir pasiekė aukštų sporto rezultatų. Trenerio auklėtiniai: Almantas Savonis, Žilvinas Jeskelevičius, Audrius Riauba, Povilas Lukoševičius, Svajūnas Muzikevičius, Mindaugas Tarcijonas, Rytis Šimoniutis ir Ugnius Lekavičius tapo Lietuvos suaugusiųjų, jaunimo, jaunių bei jaunučių rankinio rinktinių nariais, kurie atstovavo Lietuvą Pasaulio bei Europos rankinio čempionatuose.