Druskininkų savivaldybės šachmatų pirmenybės

Penktadienį pasibaigė Druskininkų savivaldybės šachmatų pirmenybės. Vyrų grupėje nugalėtoju tapo Rytis Šalenga, sidabro medaliu buvo apdovanotas Kęstas Bingelis, o bronzos medalį iškovojo Alieksiejus Molotkevič. Moterų tarpe nugalėtoja tapo Gaila Andriulienė, sidobro medaliu pasipuošė Rimutė Mardasavičienė, o bronza pasidabino Aušra Orentienė. Berniukų (1-4 klasių) grupėje nugalėtoju tapo Ignas Andriulionis, antrąją vietą iškovojo Maksim Kisialiauski, o trečiąją Ugnius Andriulionis. vaikinų (5-12 klasių) grupėje nugalėtoju tapo Martin Kisialiauski, antrąją vietą iškovojo nerijus Mardasevičius, trečią- Matas Volungevičius. Mergaičių (1-4 klasių) grupėje nugalėtoja tapo Greta Januškaitė, antrą vietą iškovojo Greta Saldaitė, o trečią Rugilė Augustauskaitė. Merginų (5-12 klasių) grupėje nugalėtoja tapo Juta Januškaitė, antrą vietą iškovojo Emilija Žemaitytė, trečiąją Airida Baranskaitė.