Golfo turnyras Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko taurei laimėti

Šeštadienį Vilkės golfo klube buvo organizuotas Golfo turnyras Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko taurei laimėti. Varžybose dalyvavo per 50 golfo žaidėjų iš visos Lietuvos. Vyrų grupėje, HCP ≤ 36,0 gross score, nugalėtoju tapo Kęstutis Jezepčikas (Vilkės golfo klubas), antrąją vietą užėmė Donatas Puodžiukynas, (Sostinių golfo klubas), trečiąją vietą iškovojo Povilas Markauskas (Sostinių golfo klubas).

Moterų tarpe HCP ≤ 36,0 gross score, nugalėtoja tapo Ilona Katkevičienė (Vilkės golfo klubas), antrąją vietą iškovojo Inga Zinkuvienė (Sostinių golfo klubas), trečiąją vietą užėmė Rugilė Pauliukonytė (Sostinių golfo klubas).

Vyrų grupėje HCP ≤ 14,0 net score, nugalėtoju tapo Kęstutis Jezepčikas, antrąją vietą užėmė Vidmantas Antanaitis (Vilkės golfo klubas), trečiąją vietą iškovojo Edmundas Antanaitis (Vilkės golfo klubas).

Vyrų grupėje HCP 14,1-24,0 net score, nugalėtoju tapo Raimondas Balčiūnas (The 5 golf club), antrąją vietą iškovojo Povilas Markauskas (Sostinių golfo klubas), trečiąją vietą iškovojo Donatas Bacevičius (Vilkės golfo klubas).

Moterų tarpe HCP ≤ 24,0 net score, nugalėtoja tapo Ilona Katkevičienė, antrąją vietą užėmė Inga Zinkuvienė, trečiąją vietą iškovojo Rugilė Pauliukonytė.

Bendroje vyrų ir moterų įskaitoje HCP 24,1-36,0 stableford pirmąją vietą iškovojo Žilvinas Jakimavičius (Europos centro golfo klubas), antrąją vietą užėmė Matas Jurevičius (Vilkės golfo klubas), trečiąją vietą iškovojo Mindaugas Aldonis (Vilkės golfo klubas).

Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.