Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U13 B diviziono finalinio ketverto varžybos

2019 m. balandžio 5 – 6 d. Plungėje vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U13 B diviziono finalinio ketverto kovos, kuriame dalyvavo ir mūsų Druskininkų SC jaunieji krepšininkai treniruojami trenerio Algimanto Baranausko.

Balandžio 5 d. pirmajame pusfinalyje Druskininkų SC susitiko su Gargždų SM komanda. Aikštelėje vyko bekompromisė kova iki pat finalinio švilpuko. Nors pirmus du kėlinius laimėjome (49 – 32), bet Gargždų SM komandos krepšininkai antroje rungtynių dalyje, palaikomi gausiai susirinkusių žiūrovų, atsitiesė ir žaidimą išlygino. Per paskutinę rungtynių minutę pirmavo tai viena, tai kita komanda. Likus žaisti 10 sekundžių druskininkiečiai pirmavo 1 tašku ir atrodė, kad pergalė ranka pasiekiama, nes varžovas kamuolį išsimetinėjo savo aikštės pusėje. Gargždiškiai nepasidavė ir surengę greitą ataką pelnė 2 taškus taip persverdami rezultatą savo naudai 75 – 74, paskutinei atakai palikdami tik 1.8 sekundės. Druskininkų SC treneris paėmė minutės pertraukėlę pasitarti lemiamai atakai, bet laiko atlikti metimą pritrūko.

Druskininkų SC: Vakaris Žogelis 29 (7 atk. kam.  2 rez. perd.), Domantas Glavinskas 15 (11 atk. kam. 3 rez. perd.), Dominykas Rūkštelis 10 (3 atk. kam. 1 rez. perd.), Šarūnas Šimkevičius 9 (2 atk. kam. 1 rez. perd.), Adas Averka 8 (4 atk. kam. 1 rez. perd.), Deimantas Būdelis 2 (4 atk. kam. 1 rez. perd.), Nedas Miliukas 1 (2 atk. kam.).

Balandžio 6 d. dėl trečios vietos laukė kova su Utenos SC komanda. Iki didžiosios pertraukos aikštelėje vyko lygi kova ir tik antro kėlinio pabaigoje pavyko šiek tiek atitrūkti 37 – 32. Antroje rungtynių dalyje laukė atkakli kova. Trečiajame kėlinyje mūsų krepšininkai sužaidė puikiai jį laimėdami 20 – 9, o bendras rungtynių rezultatas tapo 57 – 41. Uteniškiai ketvirtajame kėlinyje stojo į lemiamą kovą, visaip bandydami pasivyti varžovą, laimėjo kėlinį 15 – 13, bet to buvo per mažai. Bendru rezultatu Druskininkų SC 70 – 56 nugalėjo varžovus.

Druskininkų SC: Domantas Glavinskas 24 (15 atk. kam. 1 rez. perd. 4/7 tritaškių), Vakaris Žogelis 19 (17 atk. kam.  3 rez. perd.) Dominykas Rūkštelis 12 (7 atk. kam. 2 rez. perd. 2 blokai),  Adas Averka 8 (3 atk. kam. 1 rez. perd.), Šarūnas Šimkevičius 6 (2 atk. kam. 5 rez. perd. Deimantas Būdelis 1 (1 atk. kam.).

Po pergalės jaunieji krepšininkai labai džiaugėsi sėkmingu sezonu. Giliai širdyje jautėsi, kad jei finalinis ketvertas būtų vykęs Druskininkuose, galbūt būtų pasiekti dar geresni rezultatai.

Naudingiausiu komandos žaidėju išrinkąs Domantas Glavinskas. Toks prizas teikiamas tik vienam komandos žaidėjui. Komanda mano, kad naudingiausi žaidėjai buvo du – tai Domantas Glavinskas ir Vakaris Žogelis. Šiems puikiems jauniems krepšininkams linkime nesustoti tobulėti, o komandai pasiekti dar geresnių rezultatų.

Užimdami 3 vietą B divizione Druskininkų SC komanda kausis su Kauno „Žalgirio“ II komanda dėl patekimo į A divizioną.