LTeam žiemos festivalis 2020 Druskininkuose

LTeam žiemos festivalis 2020 Druskininkuose

LTeam žiemos festivalio 2020 programa

Septintą kartą rengiamas LTeam žiemos festivalis vėl vyks Druskininkuose, o visų šventės dalyvių lauks tiek jau pamėgtos, tiek ir dar nematytos veiklos bei varžybos.

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Druskininkų savivaldybės vasario 1-2 dienomis organizuojamame LTeam žiemos festivalyje visi šventės dalyviai gaus nemokamą Dalyvio pasą ir atlikdami sportines veiklas jį pildys taškais. Juos dienos pabaigoje bus galima iškeisti į medalius, suvenyrus ir rėmėjų dovanas.

Be to, vyks tradiciniai nemokami 500 m vaikų ir lietuviškos olimpinės mylios bėgimai, o kiekvienas norintis galės išbandyti savo jėgas ir mokomose varžybose: 5 km ir 10 km bėgimuose miško takeliais, naktiniame bėgime, „Ledo kirtyje“ ar Rogaininge.

Taip pat šalia „Snow arenos“ visą savaitgalį veiks ledo čiuožykla, kurioje bus galima stebėti parodomuosius dailiojo čiuožimo atstovų pasirodymus ir išmokti akmenslydžio bei bavariškojo akmenslydžio pradžiamokslį. Be to, Druskininkų kurorto gyventojai ir svečiai galės stebėti daug susidomėjimo praėjusiais metais sulaukusius sniego tinklinio ir sporto talismanų turnyrus.

Festivalio organizatorių dovana Druskininkų miesto gyventojams ir svečiams – nemokamas Sauliaus Prūsaičio koncertas, „Snow arenoje“ prasidėsiantis vasario 1-ąją, šeštadienį, nuo 19:00 val.

Nemokamos varžybos:

500 m vaikų bėgimas http://bit.do/vaiku-begimas
Lietuviška olimpinė mylia http://bit.do/olimpine-mylia

Mokamos varžybos:

LTeam naktinis sprintas http://bit.do/lteam-naktinis-sprintas
LTeam Xtrasa: 5 km ir 10 km bėgimai http://bit.do/lteam-xtrasa
Ledo kirtis http://bit.do/ledo-kirtis-2020
LTeam Rogaining http://bit.do/lteam-rogaining2020