Rankinio turnyras – Lietuvos nusipelniusiam treneriui Albinui Arbačiauskui atminti

Savaitgalį Druskininkų sporto centre organizuotas 5-asis  rankinio turnyras nusipelniusiam  treneriui Albinui Arbačiauskui atminti, kuriame dalyvavo 6 merginų ir 5 vyrų komandos.

Merginų turnyre dalyvavo Druskininkų SC, Vilniaus SM “Tauras“, Varėnos SC, Panevėžio KKSC, Molėtų KKSC, Elektrėnų SC  komandos, vyrų – Druskininkai-1, Druskininkų-2, HC Molėtai „Molėtai-In-Transport“ ir Kauno raj. SM “Garliava” komandos.

Iškilmingame turnyro atidaryme Sporto centro direktorius Vilmantas Matkevičius, sveikindamas turnyro dalyvius, padėkojo visiems susirinkusiems ir palinkėjo turnyro dalyviams sėkmės bei garbingos kovos varžybose. Susirinkusieji tylos minute pagerbė trenerio A. Arbačiausko atminimą. Gražiu savo pasirodymu turnyro dalyvius pasveikino šokių grupė „Opus“ (vadovė Jolita Kielienė).

Merginų turnyre Druskininkų sporto centro komanda (trenerė D. Sukankaitė) pogrupio varžybose  įveikusi  Varėnos SC ir  Elektrėnų SC komandas pogrupio varžybose užėmė pirmą vietą, antros liko Elektrėnų SC  įveikusi Varėnos SC.

Antrojo pogrupio varžybose Vilniaus SM “Tauras” komanda  įveikusi Molėtų SC ir Panevežio KKSC komandas užėmė pirmą vietą. Antrą vietą iškovojo Molėtų SC lygiosiomis  sužaidusios su Panevežio KKSC komanda.

Kovodama dėl V-VI vietų, Panevežio KKSC komanda rezultatu 25:4 įveikė Varėnos SC. Dėl III-IV vietų rungtyniavo Molėtų KKSC ir Elektrėnų SC komandos. Šią dvikovą rezultatu 12:9 laimėjo Molėtų KKSC komanda. Finalo varžybose dėl I-osios vietos Druskininkų SC  rezultatu 14:4  įveikė Vilniaus SM “Tauras” komandą.

Merginų turnyro nugalėtojos taurė įteikta Druskininkų SC komandai. Antrąją vietą turnyre užėmė Vilniaus SM “Tauras” komanda, trečiąją- Molėtų KKSC, ketvirtoje vietoje liko Elektrėnų SC, penktoje – Panevežio KKSC, šeštoje – Varėnos SC komandos.

Vyrų komandų varžybos buvo labai įtemptos. Pogrupio varžybose HC Molėtų „Molėtai-In-Transport” įveikę Druskininkų-1, Druskininkų-2 ir Kauno raj. SM “Garliava” komandas pogrupio varžybose užėmė pirmą vietą ir finalo varžybose dėl nugalėtojo taurės susitiko su  Kauno raj. SM “Garliava”.komanda. Po įtemptos kovos rezultatu 18:17 pergalę šventė HC Molėtų „Molėtai-In-Transport” komanda. Kovodamį dėl 3-4 vietų Druskininkų-2 komanda rezultatu 23:21 įveikė Druskininkų-1. Vyrų turnyro nugalėtojo taurė įteikta HC Molėtai „Molėtai-In-Transport“ komandai. Antrą vietą užėmė Kauno raj. SM  “Garliava” trečiąją – Druskininkų-2, ketvirtąją Druskininkų -1 komandos.

Visų komandų geriausioms žaidėjoms buvo įteikti UAB „Inkliuzija“ įsteigti prizai. Rezultatyviausių, geriausių gynėjų ir naudingiausių žaidėjų prizai atiteko: Gabrielei Balionytei, Emilijai Aranauskaitei, Miglei Gulgytei (Druskininkų SC), Gustei Gribėnaitei, Miglei Juškaitei, Akvilei Liubertaitei (Molėtų KKSC), Laurai Bitinaitei, Viltei Šumskytei, Uljanai Švelnei (Panevėžio KKSC), Augustei Žilinskaitei, Rugilei Michalauskaitei, Natalijai Čiugonovaitei (Elektrėnų SC), Adrijanai Lokutijevskajai, Kamilei Žemaitaitytei,  Patricijai Kostenkaitei (Vilniaus SM “Tauras”).

Geriausių vyrų komandų žaidėjų prizais apdovanoti: Kęstutis Kvaraciejus (Druskininkų-2), Domantas Landa (Druskininkų-1), Deividas Jovaiša (Kauno raj. SM “Garliava”), Mindaugas Agurkis (HC Molėtų „Molėtai-In-Transport”).

Viso turnyro geriausių žaidėjų prizai įteikti: kairiojo krašto puolėjui Eividui Semėnui (HC Molėtai „Molėtai-In-Transport“), kairiojo pusiau krašto puolėjui Domantui Landai (Druskininkų-1), centro puolėjui Mindaugui Agurkiui, dešinio pusiau krašto puolėjui Mykolui Aleksai (Druskininkų-2), dešinio krašto puolėjui Deividui Jovaišai (Kauno raj. SM “Garliava”), linijos žaidėjui Audriui Glatkauskui (Druskininkų-2), geriausiam turnyro vartininkui Svajūnui Glatkauskui (Druskininkų-2).

Viso turnyro geriausio žaidėjo prizas įteiktas Mindaugui Agurkiui (HC Molėtai „Molėtai-In-Transport“) Turnyro rezultatyviausio žaidėjo prizas atiteko Domantui Landai (Druskininkų-1).

Druskininkų sporto centras dėkoja turnyro rėmėjams: Druskininkų savivaldybei, UAB „Inkliuzija“  AB “Senasis Nemūnas”, būvusiems trenerio A. A.rabčiausko auklėtiniams Klaidui Janeikai ir Aisčiui Ramanauskui.