TARPTAUTINIS BERNIUKŲ KREPŠINIO TURNYRAS A. J. GEDMINUI ATMINTI

Rugsėjo 27 – 29 dienomis Druskininkų sporto centras kartu su Druskininkų vaikų ir jaunimo klubu ,,Ateitis“ (pirmininkas A. Baranauskas) organizavo Tarptautinį berniukų U14 krepšinio turnyrą A. J. Gedminui atminti. Turnyre dalyvavo: ,,Druskininkų SC“, Kauno ,,Žalgirio I“, „Vilniaus KM“, „Palangos SC“, „Grodno DSŠ“ (BLR) ir „Bialystok SPK“ (POL) komandos.

Po trijų dienų turnyro, čempionais tapo Kauno ,,Žalgirio I“ komanda laimėjusi visus susitikimus ir turnyrinėje lentelėje užėmusi pirmąją vietą (10 taškų). „Vilniaus KM“ iškovojo antrąją vietą surinkusi 9 taškus. Trečiąją vietą iškovojo Druskininkų sporto centro komanda surinkusi 8 taškus.

Turnyro organizatoriai dėkoja UAB ,,Malonė“, Druskininkų vaikų ir jaunimo klubui ,,Ateitis“ bei Romos Pankevičienės įmonei už svarų indėlį vykdant Tarptautinį berniukų U14 krepšinio turnyrą A. J. Gedminui atminti.