Druskininkų sporto centro kalnų slidininkų rezultatai Suomijoje

Kovo 11-16 dienomis Pyha (Suomija) vyko Baltijos šalių kalnų slidinėjimo 3-iasis (finalinis) etapas, kuriame dalyvavo ir Snow Arena racing Team/Druskininkų sporto centro komanda (vienintelė komanda iš Lietuvos). Pirmasis Baltijos šalių taurės etapas vyko 2018 m. lapkričio mėn. Druskininkų Snow Arenoje, 2-asis 2019 m. kovo mėn. Siguldoje (Latvija). Varžybas organizuoja Latvijos slidinėjimo federacija kartu su kalnų slidinėjimo kurortais kuriuose vykdomi varžybų startai. Džiugu kad iš varžybų visi grįžome su apdovanojimais.

Pirmąją varžybų dieną varžybos vyko „Super G“ (slalomo milžino) ir „Alpių dvikovės“ rungtyse. Na ir „Super G“ rungtyje iš karto nustebino Neringa Stepanauskaitė – nugalėjusi U12 (mergaičių iki 12 metų) grupėje. Milena Juodeškaitė toje pačioje grupėje užėmė 13-ąją, o Liepa Karlonaitė U14 grupėje – 9-ąją vietas. Džiugino ir berniukai: Nojus Užkuraitis užėmė 5-ąją vietą U12 grupėje, o Medas Dobelinskas 6-ąją vietą U14 grupėje.

Tą pačią dieną vyko ir „Alpių dvikovės“ varžybos kuriose varžomasi „Super G“  ir „Slalomo“ rungtyse (skaičiuojamas dviejų rungčių suminis laikas). Čia Liepa Karlonaitė savo grupėje iškovojo 2- ąją vietą. U12 grupėje Neringa Stepanauskaitė užėmė 5-ąją vietą, o Milena Juodeškaitė liko  – 11. Nojus Užkuraitis savo grupėje ir vėl iškovojo 5-ąją vietą.

Antrąją dieną varžybos vyko „Slalomo milžino“ (giganto) rungtyje, kurioje Neringa užėmė 4-ąją vietą U12 grupėje, Milena liko – 11, o Liepa savo grupėje – 9.

Trečiąją dieną varžybos vyko „Lietuviškojo“ „Slalomo“ rungtyje (SG ir GS Lietuvoje treniruotis beveik nėra jokių galimybių, na o Slalomo varžyboms puikios galimybės visus metus ruoštis „Snow Arenoje“). Čia puikiai pasirodė Nojus Užkuraitis iškovodamas 2- ąją vietą. U12 grupėje Neringa užėmė 5-ąją vietą, o Milena – 8-ąją. Po puikaus pirmo bandymo Liepa parodė geriausią laiką iš visų mergaičių amžiaus grupių, bet antrajame bandyme pritrūko sėkmės ir sportininkė buvo diskvalifikuota.

Paskutiniąją varžybų dieną sportininkai varžėsi „Paralelinio slalomo“ rungtyje, į kurią po kvalifikacinių varžybų atsirenka po stipriausius 8 sportininkus grupėse. Čia geriausiai sekėsi Milenai, iškovojusiai 5-ąją vietą.

Baltijos šalių taurės varžybose Pyhoje, visose amžiaus grupėse dalyvavo 150 dalyvių iš 5 šalių (Lietuva, Latvija, Estija, Suomija ir Rusija). Džiugu, kad varžybose apdovanojami 6 stipriausieji, ir visi komandos dalyviai užėmė prizines vietas. Pyhoje taip pat sprendėsi ir suminiai varžybų rezultatai, kuriose sportininkai užėmė šias vietas: Neringa Stepanauskaitė – 3 vieta (U12 amžiaus grupėje); Liepa Karlonaitė – 4; Nojus Užkuraitis –7; Milena Juodeškaitė – 10; Medas Dobelinskas–13.
Šaunuoliai Snow Arena Racing Team/Druskininkų sporto centro komandos sportininkai, kurie puikiai pasirodė varžybose, taip pat dėkojame sportininkų tėveliams, „Snow Arenai“, Druskininkų sporto centrui, Nikolajui Arcybishevui už puikius rezultatus Suomijoje!