Lietuvos kalnų slidinėjimo taurės varžybos Druskininkuose

Nuotraukų autorius Aleksandr Pustovit

Gruodžio 8 dieną, Snow Arenoje vyko jau trečios 2019-2020 m. kalnų slidinėjimo sezono varžybos. Šį kartą Snow Arena, kartu su LNSA (Lietuvos nacionaline slidinėjimo asosiacija) vykdė Lietuvos „Alpių dvikovės“ čempionatą, kartu su kalnų slidinėjimo taurės 3-iuoju etapu. Į varžybas susirinko 70 dalyvių iš 4 šalių.

Kaip visada puikiai sekėsi ir jauniesiems Druskininkiečiams atstovaujantiems Druskininkų sporto centrą, Lietuvos rinktinę,   „Snow Arena Racing Team“ ir „Alpių Aido“ klubus.

Lietuvos čempionais tapo: Rokas Žemaitis (U8), Stepanauskaitė Neringa (U12), Liepa Karlonaitė (U14), Nojus Užkuraitis (U14) ir Doratėja Juknevičiūtė nugalėjo “Elito” (stipriausių moterų) grupėje.

Varžybų prizininkais tapo: Adelė Mikelionytė (U8), Ignas Juodeška (U8), Jokūbas Tašlinskas (U8), Milena Juodeškaitė (U12), Arūnas Šmigelskas (U12), Adrijus Juknevičius (U14) ir Medas Dobelinskas (U16).