Lietuvos rankinio jaunių merginų U-17 čempionato II diviziono finalinės varžybos

Balandžio 2-3 d. Druskininkų sporto centro salėje karaliavo rankinis. Vyko Lietuvos rankinio jaunių merginų U-17 čempionato II diviziono finalinės varžybos. Finalinėse varžybose dalyvavo merginų komandos: Tauragės SC, Zarasų SC, Molėtų KKSC ir Druskininkų SC. merginų komandos.

Šeštadienį kovo 2 d. Druskininkų SC komanda treniruojama trenerės Danguolės Sukankaitės žaidė su Zarasų SC komanda (trenerė L. Parfionova) ir ją nugalėjo rezultatu 46:31. Kitos varžybos buvo žaidžiamos tarp Tauragės SC (trenerė I. Laugalienė) ir Molėtų KKSC (trenerė L. Umbrasaitė). Jas laimėjo Tauragės SC komanda rezultatu 31:30.

Šeštadienį, dėl III vietos rungtyniavo Zarasų SC ir Molėtų KKSC komandos. Jas rezultatu 35:24 laimėjo Molėtų KKSC komanda. Finalinėse varžybose dėl I vietos kovojo Druskininkų SC ir Tauragės SC komandos. I vietą iškovojo Tauragės SC komanda rezultatu 39:28 nugalėjusi Druskininkų SC rankininkes.

Po finalinių varžybų komandos iškovojo šias vietas: I vieta – Tauragės SC, II vieta – Druskininkų SC, III vieta – Molėtų KKSC, IV vieta – Zarasų SC komandos. I – II vietas iškovojusios komandos rungtyniaus Lietuvos rankinio jaunių merginų U-17 čempionato I diviziono ketvirtfinalio varžybose. Druskininkų SC komandai atstovavo šios rankininkės: Gustė Vailionytė, Patricija Mizeraitė, Gabrielė Balionytė, Ugnė Ratkutė, Miglė Gulgytė, Evelina Lazickaitė, Aistė Lazickaitė, Eitvilė Zuberniūtė, Evita Zuberniūtė, Emilija Aranauskaitė. Rezultatyviausia druskininkiečių komandos žaidėja dvejose rungtynėse įmetusi 24 įvarčius tapo Miglė Gulgytė, o naudingiausia žaidėja tapo Ugnė Rankutė, kurios buvo apdovanotos asmeniniais prizais.

Komandų trenerės ir  žaidėjos buvo apdovanotos taurėmis, medaliais ir asmeniniais prizais, kuriuos įteikė Druskininkų savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Diana Brown ir Druskininkų sporto centro direktorius Gintaras Šikšnys.

Ačiū gausiai susirinkusiems sirgaliams, kurie aktyviai palaikė druskininkietis.