Druskininkų tinklinio komanda įveikė pajėgią Alytaus „Dzūkijos“ tinklinio komandą

Druskininkų tinklinio komanda įveikė pajėgią Alytaus „Dzūkijos“ tinklinio komandą

Druskininkų tinklininkai jau trečią sezoną dalyvauja Lietuvos vyrų tinklinio pirmenybėse. Šiame sezone mūsų miesto tinklininkai žengia be pralaimėjimų ir Lietuvos tinklinio pirmenybių turnyrinėje lentelėje užima pirmą eilutę. Sekmadienį Druskininkuose įvyko dviejų stipriausių Dzūkijos komandų akistata. Tai Druskininkų vaikų ir jaunimo sporto klubo „Drusportus“ ir Alytaus „Dzūkijos“ ekipos. Alytiškiai į Druskininkus atvyko su dideliu būriu savo sirgalių, kurie aistringai palaikė juos visų rungtynių metu. Todėl mūsų tinklininkams teko atlaikyti ne tik varžovų galingą žaidimą, bet ir sirgalių spaudimą. Su šiais iššūkiais mūsų miesto tinklininkai sėkmingai susitvarkė ir rungtynes laimėjo prieš stiprią Alytaus „Dzūkijos“ tinklinio komandą rezultatų 3:1.

Po varžybų mūsų komandos treneris sakė: “Pirmus du setus žaidėme labai susikaupę, taip  pradėjome ir trečiąjį, tačiau seto viduryje, nežinau – ar dėl mūsų žaidėjų atsipalaidavimo, ar dėl pagerėjusio varžovų žaidimo, varžybose atsirado nereikalingą vidinė įtampa tarp mūsų komandos žaidėjų, kuri neatslūgo iki paskutinės trečiojo seto sekundės. Tačiau nepaisant to, aš džiaugiuosi komanda, kuri šiandien atrodė šiek tiek geriau nei paprastai” Paprašytas įvardinti geriausius žaidėjus, treneris buvo lakoniškas – „ Šiose varžybose buvome komanda ir tai svarbiausia. Šaunuoliai visi“.