Savaitgalį Druskininkų sporto centre vyko XXV vyrų krepšinio turnyras Tomui Mocevičiui atminti

Savaitgalį Druskininkų sporto centre vyko XXV vyrų krepšinio turnyras Tomui Mocevičiui atminti. Varžybose dalyvavo keturios stipriausios savivaldybės komandos: „Techpro“, „D&D“.  „Krantinė 3000“ ir „Alėjos Ąžuolas“,. Pirmąją varžybų dieną susitiko „Techpro“ ir „D&D“.    komandos. Rungtynes rezultatu 75:77 laimėjo „D&D“.   komanda. Antrose rungtynėse „Alėjos Ąžuolo“ ekipa rezultatu 81:43 įveikė „Krantinė 3000“  komandą.

Prieš finalines varžybas krepšininkai aplankė Tomo Mocevičiaus kapą ir tylos minute pagerbė jo atminimą.

Antrąją turnyro dieną dėl III-IV vietų rungtyniavo „Techpro“ ir „Krantinė 3000“ komandos. Rungtynes 97:87 laimėjo „Techpro“  komanda. Finalinėse varžybose dėl I-II vietų susitiko „Alėjos Ąžuolo“ ir „D&D“  komandos. Rungtynes rezultatu 95:62 laimėjo „Alėjos Ąžuolo“ komanda, kuri iškovojo čempionų taurę. Turnyro nugalėtojų taurę įteikė Tomo Mocevičiaus tėtis Vincas.