Unicef vaikų bėgimas Druskininkuose

Unicef vaikų bėgimas Druskininkuose

    Savaitgalį Druskininkuose vykęs Unicef vaikų bėgimas išgelbėtų gyvybių skaičių padidino iki 9300 ir nustebino dalyvių nusiteikimu. Iš pajūrio estafetę parėmę Druskininkai patvirtino savo, kaip sporto ir aktyvaus laisvalaikio sostinės, vardą ir subūrė daugiau kaip 600 savo jėgomis keisti pasaulį pasiryžusių vaikų. Visi penki vaikų bėgimai šiais metais skiriami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir „Unicef  Lietuva“ 25-mečiui paminėti. Tad bėgimas prasidėjo Lietuvos Respublikos himno giedojimu. Druskininkuose jį atliko atlikėja Marija Grabštaitė.

   Prie starto linijos stojo 2 – 14 metų amžiaus vaikai, kurie klasėmis atvyko iš „Saulės“ pagrindinės mokyklos, „Atgimimo“ mokyklos, Leipalingio ir Viečiūnų progimnazijų. Bėgime ne mažiau aktyviai dalyvavo ir lopšelio – darželio „Žibutė“ auklėtiniai.

   Mažuosius druskininkiečius pasveikino ir būrys garsenybių – Unicef vaikų bėgimo ambasadorių: renginio vedėjas Tomas Legenzovas, socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino, aktorės Valda Bičkutė ir Kristina Savickytė-Damanskienė, Unicef Geros valios ambasadorė Virginija Kochanskytė, išskirtinio balso savininkė Marija Grabštaitė „Mis Lietuva 2014“ nugalėtoja Agnė Kavaliauskaitė, bėgikė, olimpinė atletė Vaida Žūsinaitė, Unicef  misijos į Siera Leonę dalyvis, olimpinis prizininkas Evaldas Petrauskas.

    Unicef vaikų bėgimo tikslas – atkreipti dėmesį į vaikų bado problemą. Toks aktyvus druskininkiečių įsitraukimas į vaikų bėgimą – neįkainojama dovana Mozambiko vaikams, suteikianti viltį gyventi, augti sveikiems ir laimingiems“, – tvirtino Unicef  Lietuva vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė-Staniulėnė.

     Iki 9300 išgelbėtų gyvybių skaičių padidinę Druskininkai, perduoda estafetę Vilniui, kur jau birželio 15 d. vyks Unicef vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“.