Puikūs Druskininkų SC jaunųjų imtynininkų pasirodymai Šiauliuose

Apie šimtas dalyvių iš daugiau kaip dešimties miestų komandų susiriko į Lietuvos vaikų U11 laisvųjų imtynių čempionatą. Praėjusiais metais Druskininkų SC komanda analogiškose varžybose iškovojo vieną antrą ir dvi trečiąsias vietas. Gaila, kad šiame čempionate du buvę prizininkai dėl įvairių priežasčių dalyvauti negalėjo. Druskininkų SC komanda, dalyvaudama be lyderių įrodė, kad yra tarp geriausių vaikų U11 imtynininkų Lietuvoje.

Mūsų komanda, laimėjusi dvi pirmas, tris antras ir vieną trečią vietą, užėmė komandinę trečią vietą.

Svorio kategorijoje iki  32 kg susirinko daugiausia: virš dvidešimties dalyvių. Burtai lėmė, kad mūsų komandos imtynininkai Tauras Senkevič ir Lingerdas Juozaitis jau pirmoje kovoje turėjo išsiaiškinti, kas iš jų stipresnis. Laimėjo Tauras, kuris išlošęs visas kovas, tapo šio čempionato nugalėtoju. Lingerdas po pralaimėjimo susikaupė, parodė geležinę valią, įveikė visus likusius varžovus ir iškovojo bronzos medalį. Puikiai kovojo ir Arnas Ažukas (svorio kategorija iki 58 kg) – pirma vieta. Jis savo varžovą įveikė aiškia taškų persvara ir buvo apdovanotas aukso medaliu. Antras vietas iškovojo ir sidabro medaliais pasipuošė Armandas Zinchanka (svorio kategorija iki 23 kg), Adomas Senkevič (svorio kategorija iki 41 kg) ir Tomas Glatkauskas ( svorio kategorija iki 66 kg).