Paaiškėjo Druskininkų savivaldybės salės futbolo čempionato skirto Seimo nariui, profesoriui Justinui Karosui atminti, čempionai

Savaitgalį paaiškėjo Druskininkų savivaldybės salės futbolo čempionato, skirto Seimo nariui, profesoriui Justinui Karosui atminti, nugalėtojai.

Pirmose pusfinalio rungtynėse „VY“ rezultatu 2:0 nugalėjo „Senių“ komandą ir pateko į čempionato finalą. Nugalėtojams po vieną įvartį pelnė Edvinas Plečkaitis ir Rytis Vaikšnoras. Antrųjų rungtynių nugalėtojai paaiškėjo tik po baudinių serijos. Pagrindinis laikas tarp „Džentelmenų“ ir „Veteranų“ komandų pasibaigė lygiosiomis. 6:6. Baudinių serijoje sėkmė labiau šypsojosi „Džentelmenų komandai. Jie serijoje 4:3 nugalėjo „Veteranų“ komandą ir prasibrovė į čempionato finalą.

III vietą Druskininkų savivaldybės salės futbolo čempionate iškovojo „Senių“ komandą. Jie rezultatu 11:3 nugalėjo „Veteranus“. Nugalėtojams 4 įvarčius įmušė Jonas Šimonis, tris pridėjo Almantas Tamulionis. „Veteranų gretose po vieną įvartį įmušė Aivaras Kadziauskas, Aurimas Kadziauskas ir Algirdas Svirskas.

Čempionato finale kovėsi „VY“ ir „Džentelmenų“ komandos. Finalas buvo kupinas netikėtumų. Nors pirmąjį kėlinį „VY“ pirmavo 3:0 ir buvo galima manyti, kad finalas intrigos nepasiūlys, tačiau antras kėlinys susiklostė kitaip. Antrajame kėlinyje „Džentelmenams“ pavyko sušvelninti rezultatą. „VY“ komandai greitai prisirinkus baudų „Džentelmenai persvėrė rezultatą ir kėlinį laimėję rezultatu 6:0 tapo Druskininkų savivaldybės salės futbolo čempionato, skirto Seimo nariui, profesoriui Justinui Karosui atminti, Čempionais. Nugalėtojams 4 įvarčius įmušė Ernestas Amšiejus, po vieną pridėjo Aurimas Kalpokas ir Rokas  Mikalonis.