Druskininkus sudrebins Lietuvos triatlono taurės finišas

Druskininkus sudrebins Lietuvos triatlono taurės finišas

Jau rugsėjo 3 dieną Druskininkuose vyks paskutinis – septintasis – Lietuvos triatlono taurės (LTT) etapas, sudėliosiantis galutinius taškus šių metų įskaitoje.

Nuostabiame Vijūnėlės parke keli šimtai sportininkų ne tik varžysis dėl apdovanojimų, bet ir savo emocijomis dovanos tikrą sporto šventę Druskininkų gyventojams bei svečiams.

Šeštadienį renginys prasidės 7 val. ir baigsis 21.30. Penktadienį, nuo 18.30 val. vyks registracija ir starto paketų atsiėmimas, o apie 19.30 val. vyks nuotolinis instruktažas/briefingas.

Organizatoriai prašo druskininkiečių ir miesto svečių, kurie nedalyvaus varžybose, palaikyti sportininkus bei atsiprašo dėl galimų trukdžių.

Plaukimo trasa bus pačiame Vijūnėlės tvenkinyje, o startas – nuo paplūdimio. Po plaukimo šalia paplūdimio įrengtoje tranzito zonoje sportininkai persės ant dviračių. Dviračių trasa prasidės iškart šalia už tranzito zonos ir triatlonininkai pajudės link Turistų gatvės. Vėliau sportininkai pasuks į M. K. Čiurlionio gatvę, tada – į V. Kudirkos g., kuri vėliau pereina į Gardino g. Ja bus važiuojama ii Baravykų g., o nuo jos sukama į Sodų g. Pravažiavus Sodų g., bus grįžtama į M. K. Čiurlionio g. bei į finišą per tą pačią Turistų g.

Renginio metu bus eismo ribojimai minėtose gatvėse, todėl prašome visų supratingumo.

Renginio programa:

https://www.triatlonotaure.lt/stages/87/regulations