Tarptautinėse kalnų slidinėjimo varžybose druskininkietės pergalės

Š. m. spalio 8-9 d. Druskininkų Snow Arenoje vyko Tarptautinės kalnų slidinėjimo varžybos, kurias  organizavo Lietuvos nacionalinė slidinėjimo asociacija kartu su „Snow Arena“. Per dvi dienas sportininkai varžėsi 4 slalomo rungtyse. Į Varžybas susirinko per 60 dalyvių iš dešimties Europos šalių: Lietuva, Latvija, Lenkija, Čekija, Slovakija, Slovėnija, Graikija, Lichtenšteinas, Šveicarija ir Ukraina. Varžybose galėjo dalyvauti tik tarptautinį kalnų slidinėjimo kodą turintys sportininkai nuo šešiolikos metų. Džiugu, kad pirmose savo tokio rango varžybose druskininkietė Liepa Karlonaitė pirmąją varžybų dieną iškovojo 2-ąją vietą, o sekmadienį vėl buvo antra, o paskutinėse varžybose sugebėjo nugalėti ir iškovoti I-ąją vietą.  Pirmąsias vietas varžybose užėmė Ukrainos, Slovėnijos, Čekijos ir Lietuvos sportininkai. Liepa yra Druskininkų sporto centro auklėtinė taip pat atstovaujanti Kauno kalnų slidinėjimo klubą „Alpių Aidas“. Šiose varžybose sportininkė iškovojo pirmuosius tarptautinės kategorijos (FIS) taškus, kurie vėlesnėse varžybose padės startuoti iš geresnės startinės pozicijos. Taip pat Liepa užsitikrino vietą Lietuvos rinktinėje ir ruošis pasaulio kalnų slidinėjimo čempionatui, kuris vyks 2023 m. vasario mėnesį Kuršavelyje (Prancūzijoje).