Atviras vaikinų (gim. 2004 m. ir jaunesnių) salės futbolo turnyras Ignalinoje

Š. m. vasario 12-13 d. Ignalinoje vyko tradicinis atviras vaikinų (gim. 2004 m. ir jaunesnių) salės futbolo turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, kuriame dalyvavo ir Druskininkų sporto centro komanda (treneris R. Pašukys). Turnyre dalyvavo 9 komandos suskirstytos į tris pogrupius. Savo pogrupyje druskininkiečiai 2:1 įveikė Ukmergės, 1:0 Ignalinos komandas – pogrupyje iškovojo pirmąją vietą ir iškovojo teisę žaisti dėl 1-3 vietų. Deja, pralaimėjus Trakų ir Tauragės komandoms, druskininkiečiai liko treti. Geriausiu komandos žaidėju išrinktas Gytis Bagdanavičius, absoliučiai geriausio turnyro gynėjo prizą gavo Tomas Černeckas. Šie du mūsų komandos žaidėjai, pateko į turnyro simbolinę rinktinę, kuri sužaidė draugiškas rungtynes su Lietuvos futsal  čempionais FK „Žalgiris”, kuriame daug legionierių iš Brazilijos. Taip pat turnyre gerai žaidė R.Sadeckas, G. Tamoševičius, O. Kasperavičius, J. Rudys, N. Jančiulis.