LTF U15 mergaičių čempionate kovą dėl medalių tęs lyderių aštuntukas

Baigėsi Lietuvos U15 mergaičių tinklinio čempionato pirmasis etapas, po kurio kovą dėl apdovanojimų tęs aštuonios stipriausios komandos. Be priekaištų turnyre rungtyniauja Druskininkų SC mergaitės. Jos laimėjo visas devynerias rungtynes ir nepralaimėjo nei vieno seto (18 tšk.). Antrąją vietą užėmė vienintelę nesėkmę prieš druskininkietes patyrusi Vilniaus „SM Tauro“ (17 tšk.) komanda. Trečia liko Kauno „SM Starto-1“ (16 tšk.) ekipa. Antroji „SM Starto“ komanda su 15 taškų užėmė ketvirtąją vietą ir taip pat tęs kovą dėl prizinių vietų. Penktoje pozicijoje liko Jonavos KKSC (14 tšk.), šeštoje – Panevėžio SC (13 tšk.), septintoje – Alytaus SRC. Dramatiškai susiklostė likusių trijų komandų išsidėstymas. Trys komandos – Šilalės SM, Kauno „SM Startas-3“ ir Klaipėdos SC „Viesulas“ iškovojo po vieną pergalę ir surinko po 10 taškų. Dėl geresnių papildomų rodiklių aštuntąją vietą užėmė ir kelialapį į antrą etapą pelnė Šilutės mergaitės. Tuo tarpu „SM Startas-3“ ir SC „Viesulas“ pasidalino 9-10 vietas. Antrasis etapas startuos jau šį savaitgalį. Šeštadienį pirmas turas vyks Kauno „SM Starto“ bei Vilniaus „SM Tauro“ salėse. Po trijų turų paaiškės šešios stipriausios komandos, kurios dalyvaus finaliniame etape.