XXVI Krepšinio turnyras Tomui Mocevičiui atminti

,,Alėjos ąžuolas” Tomo Mocevičiaus atminimo krepšinio turnyro čempionai

Savaitgalį Druskininkų sporto centro krepšinio salėje vyko tradicinis, XXVI krepšinio turnyras Tomui Mocevičiui atminti. Turnyre dalyvavo keturios stipriausios 2018-2019 metų Druskininkų savivaldybės vyrų krepšinio čempionato komandos. Pirmame pusfinalyje „Alėjos ąžuolas“ rezultatu 97:52 nugalėjo „Krantinė 3000“ komandą. Nugalėtojams 43 taškus pelnė R. Bitinas, 17 taškų pridėjo M. Lisajevičius. „Krantinė 3000“ gretose rezultatyviausiai žaidė L. Bankieta pelnęs 17 taškų. Antrame pusfinalyje po įtemptos kovos „Techpro“ komanda rezultatu 89:86 nugalėjo „D&D“ komandą. Nugalėtojams 31 tašką pelnė M. Kibildis, 18 taškų pridėjo G. Goberis, „D&D“ rezultatyviausias buvo 30 taškų pelnęs T.Mickevičius, 19 taškų pelnė G. Bielinis. Kaip ir kiekvienais metais prieš finalines rungtynes turnyre dalyvaujančių kom

andų vadovai, kartu su Tomo Mocevičiaus tėčiu prieš finalines rungtynes aplankė Tomo kapą, pagerbė jį tylos minute.  Šeštadienį prasidėjo turnyro finalai. Kova dėl trečiosios vietos tarp D&D ir „Krantinė 3000“ baigėsi lygiosiomis 67:67. Finale susikovė „Alėjos ąžuolo“ ir „Techpro“ komandos. Nors pirmasis kėlinys žadėjo aršią kovą ir baigėsi rezultatu 21:21, tačiau jau nuo antrojo ketvirčio „Alėjos ąžuolo“ komanda pradėjo spausti varžovus antrąjį kėlinį laimėdama 25:16. „Techpro“ nesugebėjo stipriau pasipriešinti ir pralaimėjo rezultatu 97:66. „Alėjos ąžuolas“ tapo Tomo Mocevičiaus atminimo turnyro čempionais. Nugalėtojams 31 tašką pelnė R. Bitinas.